Yamaha XT 660 R (2007)

Vlastník Motey
Vloženo 12.1.2013
Aktualizováno 12.1.2013

Paradni jednobuch pro cestovani i trosku zabavy v lehcim terenu.

První dojmy - Kdyz jsem na ni poprve sednul, nastartoval a uslysel ten rachot linouci se z ladaku Leo Vince, pripadal jsem si jako v helikoptere :D A pak to prislo. Prvni otoceni heftem - neuveritelnej zatah od spodu a bylo rozhodnuto.

Motorku bych doporučil pro - Xtcko je vhodny pro kazdeho, kdo rad svizne cestuje na kratsi vzdalenosti a sem tam dostane chut se prolitnout po lese.

Doplňky na motorce - Vybava: ladaky Leo Vince, zvysene plexi, kryt pod motor.

Po DTcku jsem chtel neco silnejsiho, relativne obratnyho a hlavne, aby se s tim dalo litat v terenu. Kvuli me slabosti pro Yamahu bylo Xt jasnou volbou.
Az pak se ukazalo, ze stou obratnosti a jizdou v terenu jsem slapl trosku vedle. Ono prece jenom temer 200 kg na blbnuti moc neni :) Po par skocich, kdy sly vidle uplne na doraz a kvilely jak kdyby je nekdo tyral, jsem prece jen dal prednost spise blbnuti na silnici. Nerikam, ze se s nim po polnacce neda jezdit - to da a velmi slusne, ale na crossovou drahu zapomente.
S touhle motorkou jsem najel neco malo pres 10 000km a absolutne bez problemu, pouze s beznou udrzbou. Jedine negativum, co bych ji vytknul je nepohodlne sedlo, ale to je u motorek tohohle typu v serii zcela bezna zalezitost.

kunar
kunar napsal 11.03.15 v 20:22

Moc pěkná..kdyby byla na prodej,uvažoval bych..

Milan1963
Milan1963 napsal 13.01.13 v 18:14

Pěkná je, ale do terénu opravdu ne. Známý ji má a ideální prý je na kratší cestování po silnici.

Jardas444
Jardas444 napsal 12.01.13 v 23:21 10b.

Vypadá moc hezky .Ať slouží bez problémů dál

istonbike
istonbike napsal 12.01.13 v 21:32 10b.

Jo tak tenhle legendární 1Buch spolu s Vinckama to musela být palba už ten sound si 10b zaslouží