Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník Onkl_Kárl
Vloženo 3.1.2013
Aktualizováno 29.9.2015

Vloženo: 14.10.2013, Uskutečněno: 13.10.2013, Zhlédnuto: 14x

Projížďka s manželkou na trase KV - Bečov nad Teplou - Nekmíř - Všeruby - Toužim - Bochov - KV. 145 km. Odpoledne polojasno až jasno, mraky motorek a kolečkářů na silnici, večerní návrat (19:00, Bochov, 625 m n.m., 8°C ) už lehce hardcoreový - hlavně pro baťůžek (podceněno obutí, na tenký fusky do steelek už to opravdu nebylo). Já jsem podruhé za sezonu vyndal z kufru (na posledních 25 km) teplejší rukavice. Poprvé to bylo v srpnu, při návratu ze čtyřdenního výletu, kdy z cca 350 km jsme jeli 250 km v dešti. Laple na řidítkách jsou opravdu super a dá se jezdit jen tenkých motocross hadrovkách na packách. Manželka po návratu prohlásila, že pro ní letošní sezóna skončila. Já se doufám ještě pár dní při ranních cestách do práce budu kochat závistivými pohledy plechovkářů, že jsem nemusel na rozdíl od nich po ránu škrábat okno .

• Do Práglu und zurück

Testovací jízda - baťůžek si chtěl otestovat delší cestu. 269 km v docela silném bočním větru a kličkování mezi auty po Práglu jí odhalilo jisté rozdíly proti cestování plechovkou. :-D Cesta jinak dobrá, ale... Vyskytl

Vloženo: 14.06.2013
    Uskutečněno: 14.06.2013
  • II. letošní vyjížďka

Dnešní trasa Karlovy Vary - Bečov nad Teplou - Bezvěrov - Krsy - Konstantinovy Lázně - Chodová Planá (zde posezení v restauraci pivovaru Chodovar Stará sladovna - dobrý parking, slušná kuchyně, stylově zařízeno, jenom vr

Vloženo: 19.05.2013
    Uskutečněno: 19.05.2013
  • Konečně v novejch bačkorách!

Tak se Špageta konečně dočkala! Nový bačkory Michelin Anakee 2 namontovány. A když už bylo rozebráno, došlo i na důkladnou očistu a namazání řetězu. :-D Problém, jak podepřít motku bez kol, vyřešen "krokodýlem" s plec

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.05.2013