Kentoya Sharky 125 (2012)

Vlastník chajda6
Vloženo 31.12.2012
Aktualizováno 14.7.2014

Jeto můj nový krásný zelenej čínský skútr a je to super změna oproti předchozí Bětce 215

Motorka koupena od z obchodu - Dobrý :)

Babetta 215: je to courák lemra líná :)

První dojmy - Je nová takže chce a musí se ještě zaběhnout ale jde krásně za plynem a proto sem taky vybíral podle poměru výkon motoru ku váze (nízká váha záruka rychlosti).Dobrá přední brzda ale jinak menší úložný prostor pod sedlem a celkově je to prostě celé z takového slaboučkého plastu.Ale krásnej zvuk !

Kentoya Sharky 125 4T ( krásně zelená )se mě zalíbila jen co sem jí jednou viděl ve výloze a denní dojíždění 15 km do práce na Babette 215 bylo zdlouhavé a pomalé a mě to v tu chvíli přestalo bavit .

Koupil jsem ho před zimou, dne 15.11.2012 po přihlášení a pojištění sem dal jednu krátkou projížďku a skútr jsem zazimoval.

28.11.2012 prvních klidných 8 km na malinké seznámení

5.3 - 8.3 najeto 168 km už mě to 5 samo od sebe zajízdy zdechlo ale po ubrání
plynu a nebo zastavení okamžitě naskočí. přestal fungovat display s hodinamy ale ještě 100km a na první garačce snad závady odstraní.

8.3 - 2.5 najeto 564 km po garančce vše v pohodě .Prej malá vůle na ventylech,nastavil já otestoval a pohoda :) včera jsem neudržel plyn naložil jsem mu a jelo to přes 110km/h.Tak snad jsme to moc nepokurvil když to je v záběhu ale jel jsem takhle jen malinkou chvílku :) .Na hrbolatejch cestách to tak nějak poskakuje ale to je tím že tam jsou malá kola , jinak spokojenost zatím

2.5 - 17.7 najeto 2113 km po druhé servisní prohlídce tak nějak vše v pohodě až na jeden vyklepanej šroubek ale zrovna u karburátoru takže mě tekl benzín na zem místo do motoru a tudíš jsem nikam nejel oprava na 2 min .

17.7 - 14.7 najeto 6153 km přeškublej řemen variátoru a místo válečku kostky .ale tak to psali že v 6 tis. km. se to má vyměnit.tak se to vyměnilo .jinak cajk

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.03.13 v 22:13 10b.

pěkná žabička a na garančce jim dej