Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník liquik
Vloženo 28.12.2012
Aktualizováno 10.8.2018

Spolehlivá, pracovitá, dravá...

První dojmy - Je to moje první velká (dospělá) motorka. Byla to láska na první pohled, doslova. Když sem viděl inzerát, hned sem to cítil že je to ta pravá a když jsem jí viděl a svezl sem se na ní bylo to jasný. Pohodlné svezení jak pro řidiče, tak pro spolujezdce, reaguje prefektně, nádherní zní jen ten výkon občas chybí. Hlavně v kopci ve dvou, ale na pohodovou cestovní jízdu je dostačující.

Vybíral sem mezi těmito stroji:
1. Hodna Hornet 600 (2005 - ...)
2. Suzuki SV 650
3. Suzuki Bandit 600 - 650

Vybral sem bandasku. I když třeba hornety se mi libí víc, mají větší výkon ale jsou dražší a na velké cestování ve 2 to moc není. SV je sice cenově přívětvé hravé ale nějak zvlášť se mi nelíbí a na cestování taky nebylo doporučeno. Jasná volba!

Momentálně máme za sebou 3. sezónu cca 17 000Km a zatím vše šlape jak má. Měnil sem akorád
gumy (2x),
řetězovku (1x),
brzdovou páčku (byla po předchozím majteli pokroucená),
řidítka (chtěl sem zlatý),
nádrž (to mě nas..lo asi nejvíc páč po předchozím byla spravovaná, lakovaná, ale rezla a tekla, takže koupě nové modré a vznikla fakt zajímavá barevná kombinace)
Od puvodního je tam ladak (noo nejaka pofiderni znacka, ci snad homemade, pac na technicke s tim maji vzdy problémy, ale nastesti se vzdy zadarilo)

Spotřeba se pohybuje okolo 5l/100Km no ale kdyz za to lapnes tak se udelá vír v nádrži a jde docela rychle :)

Co však má banditka (obecně Suzuki) dost špatné, tak jsou brzdy. Za ty by zasloužili ti šikmoocí naplácat!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 15.01.13 v 15:22 10b.

Suupeerrr

Yeti-650
Yeti-650 napsal 30.12.12 v 09:31 10b.

Pěkná - jiného Banditu jsem ani neviděl . Tedy za 10b.

minyjohn
minyjohn napsal 28.12.12 v 18:22 10b.

Pěkná, přeji mnoho šťastných kilometrů.

R-E-X
R-E-X napsal 28.12.12 v 18:20 10b.

Bandit Pičo! Hezká Bandaska