Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník JindraITC
Vloženo 24.12.2012
Aktualizováno 24.12.2012

Proti hornetu je to zase trošku změna, hlavně v brzdách a v přepákování, bývalý majitel byl zodpovědný, udržoval ji v perfektním stavu.

První dojmy - První dojem byl, že jsem se na ní neuměl ani usadit, motorka je díky přepákování hodně sportovní a nohy jsem nemohl trefit na stupačky. První jízda se odehrála v listopadu, z Říčan do ÚL, byla mi strašná zima a boleli mě ruce a umrzal krk.

Doplňky na motorce - Lámací páčky od PPTuning, rolny, lamináty, padáky, pancéřové hadice, podsedadlový kryt, laděný výfuk (asi z jiného modelu, Termignoni), přepákování.

Až na pár maličkostí je motorka v dobrém stavu, je na ni potřeba udělat pár oprav a úprav. Bývalý majitel se k ní choval pěkně a dal ji co potřebovala.
Já si na ní zkusím konečně první velký okruh, snad sní hned nepraštím.
Původně jsem přemýšlel nad novější motorkou ale nakonec jsem se rozhodl pro cenově dostupnější abych se o ni nemusel moc bát.
Tak uvidíme jak jí to půjde.
Motorka má od jednoho s původních majitelů:
Přepákování, pancéřové hadice, lamináty (kromě boků), padáky, rolny, podsedadlový kryt...
Já jsem zatím koupil: stojany a páčky od PPTuning.
Teď mě čeká pořádná údržba.
Pneu jsou Bridgestone S20, musím uznat že jsou zahřáté hodně rychle a drží fakt dobře, časem je koupím i na Horneta.
Zatím nemám moc fotek a zkušeností, nebyl už moc čas. Tak jsem si jich pár půjčil od bývalého majitele.
Tímto děkuji Michalovi od kterého jsem si ji koupil.

_Žaky_
_Žaky_ napsal 21.04.13 v 08:43 10b.

Fireblade77
Fireblade77 napsal 08.04.13 v 20:51 10b.

Honda