CPI Oliver City (2002)

Vlastník Márty500
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 23.12.2012

Scooter o 50ccm. Co víc k tomu říct.

První dojmy - Byla to moje vůbec první jednostopá věc s motorem na který jsem kdy seděl takže dojmy a zážitky s tímhle prskoletem byly pro mě neskutečný a nekonečný. Oproti autu je jedna stopa adrenalinová věc v jakymkoliv podání. V autě můžu provádět absolutní prasárny a adrenalin se nedostaví když zrovna nejsem 10cm ve vzduchu těsně před zatáčkou nebo přímo v ní, ale taková situace opravdu často nebývá.

No jelikož jsem byl zrovna ve finanční tísni a nemohl jsem si už dál dovolit živit rozpadající se, hnijící auto tak jsem se rozhodl prodat ho a pořídit si levnější způsob dopravy. V tu dobu jsem ještě neměl tu čest na čemkoliv jednostopym sedět a netušil jsem do čeho jdu. Samozřejmě řidičák v tu dobu nebyl na nic, jen na auto a tudíž scooter do 50ccm. Po pár dnech hledání v inzerátech jsem narazil na něco poblíž za přijatelnou cenu s laďákem od Leo Vince. Tak jsem se na to jel s kamarádem podívat a rovnou se dohodl. Po pár dnech jsem si ho vyzvedl a zkusil svou první jízdu. Nedošlo mi že na parnovišti se na místě z 50km/h neotočim a málem to poslal do přilehlý budovy. No od tý doby jsem z toho slezl jen když jsem šel do práce nebo spát. Jezdil jsem uplně všude a pořád. Najel jsem za měsíc co jsem ho měl neuvěřitelnejch 5000km. No po těhle kilometrech mi došlo že to neni dostatečný na cestování meziměsto, dovolenou apod. Přítelkyně si stěžovala i na dost velký cákání od zadního kola za jízdy v mokru a za deště a na smrad od spálenýho oleje. Později přestal vyhovovat výkonem i a musel z domu hned jak jsem si udělal řidičák na něco většího.