Yuki GY2 125 ST/SM (2005)

Vlastník Bakalejko
Vloženo 13.12.2012
Aktualizováno 8.3.2013

Pohodové enduro na začátek, zatím jsem spokojen..

Motorka koupena od Od soukromníka - Byl to mladý kluk, který se o motorku absolutně nestaral, hlavně že to jezdilo, žádná údržba mu nic neříkala..

Kymco Stryker 125: důvod neuveden

První dojmy - Jelikož jsem motorku koupil v hrozném stavu a dávala se měsíc do kupy a když se dodělala tak už byl sníh, ale po pár najezděných kilometrech jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Mladým klukům, co se chtějí vyřádit a pohodově povozit za dobrou cenu. Výkonnostně to není žádná střela, ale 8,5 kW taky není zase tak hrozné...

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V na GPS, Držák na GPS, Zadní kufr shad, přední blatník z hondy, vykuchaný výfuk :D

Motorku jsem si koupil protože jsem velký fanda endur, a tato motorka je ve své třídě docela za uspokojivou cenu, proto jsem se rozhodl pro tento stroj. Zkušeností s jízdními vlastnostmi moc nemám jelikož na to už není vhodné počasí, ale po přestavbě sem to nemohl vydržet a pár kilometrů jsem najel, tak jsem s jízdou spokojen motorka ani takový vibrace jak jsem čekal z recenzí všichni na tu motorku nadávají, ale já jsem spokojen, zatím nemám moc najeto takže se uvidí časem.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.03.13 v 16:39 10b.

tak ať slouží,pěkně jsis s ní pohrál