Kawasaki ZX-10R Ninja (2005)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 29.10.2012
Aktualizováno 2.7.2018

Vloženo: 05.04.2018, Uskutečněno: 05.04.2018, Stav tachometru: 55000 km, Zhlédnuto: 19x

Anžto jsem loni dával novou spojku, s kterou "clutch stack height" překračovala předepsaných 53.6 mm (54.6 mm, čili o milimetr) což ovlivnilo funkci antihopu, dal jsem tomu nějakej čas na záběh a ponořil jsem se do hlubin kawy zasejc. Preventivně jsem nakoupil pár plechů (seřizuje se to výměnou plechových lamel vyráběných ve třech rozměrech).
Po demontáži a změření jsem zjistil, že má spojka 53.6 mm, čili jsem osum stováků za plechy vysypal z prasete zbytečně. Ale je fajn vědět, že je to ťip ťop. Kluci to maj hezky spočítaný. Nebo ta spojka nehezky ubejvá, páč na ní mám najeto asi 1500 km. Jedno z toho to bude.

Bubrak-ZX10R (1629) napsal 08.04.2018 v 02:25

spis se to jen 'zajelo'

co ten antihop delal kdyz to bylo nezajety a tlustsi ? ja o nem moc nevim bezne, asi sem si spis zvykl, tehda na miloskove RSV me to zas pripomnelo ze je to prijemna vec, ac ta RSV ho mozna mela ale presto mi zadek docela fest tancoval pri podrazovani (asi ten V2 no)

• Nové pryže

Asi poprvé v životě jsem si koupil na motorku úplně nové gumy Tak uvidíme...

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.06.2018
    Uskutečněno: 08.06.2018
  • Ložiska

Ňák už to nebylo ono, sice bez vůlí, ale v jednom místě mi přišlo že drhnou. Tak jsem je vyměnil, za těch pár šlupek asi není o čem. Použita stejná jako OEM, čili japonské NTN. Na doporučení jednoho zdejšího člena, který

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 02.05.2018
  • Tlumič řízení

Místo vyteklýho matrise jsem tam "dočasně" narouboval tuhletu čínskou kopii hyperpro. Trocha kreativity aby to sedlo do montážky od matrise, ale zadařilo se. Uvidíme jak bude fungýrovat.

Vloženo: 27.04.2018
    Uskutečněno: 27.04.2018