BMW F 650 GS (2000)

Vlastník Petersky
Vloženo 24.10.2012
Aktualizováno 31.10.2012

Klasika BMW F650GS. Žádný rychlík, ale na krátké vzdálenosti i delší cesty plně dostačující

Motorka koupena od Jouffan - Super, žádný problém, ochota.

První dojmy - První dojem nic moc, ale začínáme si na sebe zvykat. Ze začátku divný pocit z nízkého sedla (předtím Honda Transalp XL700V ze které jsem měl potíže dosáhnout na zem moje výška je 170cm) , ale po ujetí první stovky km mohu říct super

Doplňky na motorce - Padáky Bartus, nosiče kufrů, rozšíření předního blatníku, blastry

Kvalita, tradice, klasika. Pro starýho chlapa stará motorka

Drobné opravy spotřebního ražení po zakoupení stroje, řetězová sada DID, ložiska krku řízení, ložiska kol, baterie, gripy, plynová rukojeť, výměna reznoucích šroubů za nerez, seřízení volnoběhu.
Největším problémem bylo neustále přibržďující přední kolo. Po výměně brzdové hadice, kompletní rozborky brzdiče, vyčištění celého brzdového systemu, výměny brzdové pumpy jsem nakonec objednal u Ježka nové gumičky do pumpy a do brzdiče.
Problémem byly nabobtnalé těsnící gumičky v brzdiči, které nevraceli prasátka a destičky se tak nemohli vrátit zpět.

Petersky
Petersky napsal 25.10.12 v 11:48

díky chlapy

Milan1963
Milan1963 napsal 25.10.12 v 01:44

Dobrá koupě, a na věku nezáleží. Mě je o něco víc než tobě a když jedu na své 650, cítím se na 30... Dávám 10 bodů.

istonbike
istonbike napsal 24.10.12 v 21:55

Nádherný a praktický 1-buch s točící se vrtulí ve znaku dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách ... "dědku"