Yamaha TDR 125 (2001)

Vlastník vavřapovič
Vloženo 24.10.2012
Aktualizováno 24.10.2012

Motorka byla a stále je perfektní pro začínající jezdce, kteří ovšem už na něčem předešlém seděli.

Honda XL 125V Varadero: slabší výkon, a horší do terénu oproti TDR

První dojmy - Můj první japonec , ze začátku jsem byl hodně na Váškách co bych si tak měl pořídit, jestli něco na cesty, neco do lesa, a tak jsem to na konec zkombinoval :-).Super motorka možná bych si jí zase pořídil při přejezdu kopce k přítelkyni :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce kteří ovšem už na něčem seděli.

Doplňky na motorce - Pár uprav proběhlo, brzdové světlo v kufru, kopletní podsvícení motorky (mladý tuner) něco s výfukem...

Když jsem se ohlížel po nějaké "lepší" motorce po té co jsem prodal všechny jawy , co stodola nabízela tak mi kamarád řekl a co TDR? Vubec jsem nevěděl o čem je řeč ale po té jsem to zkoumal, zkoumal, zkoumal až bylo TDR v garáži Jízda na ní byla perfektní, pohodlná, spotřeba se pohybovala myslím něco kolem 4litru, motor byl od spodu v celku živý oproti jiným "cvajtaktům" a le jakmile se při 7000 točkách otevřela přívěra tak mi to v 15 letech trhalo ruce .