Yamaha YZF-R1 (2010)

Vlastník VendaPohodarH9
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 29.3.2014

Je to mazlíček a ten její kukuč je prostě k sežrání.

Motorka koupena od Nick66

První dojmy - Jak jsem psal níž. Už jak jsem se uvelebil a ruce se dotkly heftů, projelo mi celým tělem zvlaštní mrazení a pochopil jsem, že mám čest s výjmečnou kočkou, která ví co je zač. Ostatně to ihned dala najevo. Jinak se omlouvám za to šachování s roky, ale dnes jsem díky zaslaným dokladům a ověření roku výroby dle VIN u Yamaha Iwata corp. Zjistil správný r.v. a uvedení do provozu.

Motorku bych doporučil pro - No myslím si, že z hlediska ovladatelnosti, váhy atd. je vhodná pro každého, kdo jezdí s mozkem v hlavě. Bez rozumu je asi každá motorka zbraní jak promajitele, tak pro jeho okolí.

No co říci na začátek. Mám za sebou 200 km domů a musím konstatovat, že to byl neskutečný zážitek. Nejdřív jsem měl strach, protože než jsme vyřídili administraci, tak se už začlo stmívat, ale po prvních kilometrech mě jasně přesvědčila, že je to dáma, proti které je CB900F Hornetek jen adolescentní ňouma. Prostě to řeknu narovinu, že s Lízinkou (její jméno) jsem se cítil naprosto bezpečně, a to jak jsem dnes (10. Října) za tmy zvladl cestu domů, to bych si na Hornetkovi naprosto nelajznul.

Ivushka
Ivushka napsal 30.08.13 v 22:15

luxusní stroj !

Jochy-30361
Jochy-30361 napsal 14.05.13 v 20:41 10b.

Pěkná...

O.X.H.
O.X.H. napsal 06.02.13 v 22:24 10b.

Tož pěkná. Rám nemá chybu. 10 b

Miška2
Miška2 napsal 18.11.12 v 11:54 10b.

Moc hezká mašinka

kawazx10r
kawazx10r napsal 21.10.12 v 16:25

ahoj, řeknu to asi tak : vždy jsem říkal, že R1 to nikdy nebude.vše do nedávna směřovalo k 10r..ALE, R1 od roku 09 je pro mě nejhezčí litr planety,s brutálním chraplákem a ten čumák kobří hlava, to je designová bomba. takže mě to nejspíš čeká taky