Blata 125 Motard (2011)

Vlastník crystalák
Vloženo 29.9.2012
Aktualizováno 25.8.2013

pokus o rekord 2013 na Masarykově okruhu a vzpomínka na Marca Simonceliho

Vloženo: 15.10.2013, Uskutečněno: 13.10.2013, Stav tachometru: 7700 km, Zhlédnuto: 22x

počasí bylo hezké tak jsem neváhal a zůčastnil se akce Moto schow pokus o rekord na Masarykově okruhu v počtu motocyklů na dráze , před dvěma lety po tragické smrti Marca Simonceliho to bylo 1349 motorek letos byl rekord překonán v počtu 2988 prostě ůžasné ,co k tomu dodat , při příjezdu mi nalepili pamětní samolepku na motorku a potom se čekalo až se otevře brána na trat a postupně se stroje řadily na trat až byly všechny stroje na trati tak to vypuklo ,objely se dvě kola pomalou jízdou jako taková vzpomínka za zemřelého jezdce ,byl to pro mě velký zážitek , věřím že pokud bude akce příští rok tak číslo bude ještě vyšší

• Sraz Blata Blansko 2013

strašně moc jsem se chtěl podívat do ůtrob továrny Blata abych vlastně viděl jak motorka vzniká , loni se mě to bohužel nepodařilo protože jsem se o srazu dozvěděl až po jeho uskutečnění ale řekl sem si že to není pos

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • mytí řetězu

v rámci jarní přípravy na sezonu jsem zjistil že na řetězu už je vrstva šmíru a jiných nečistot +o( ,tak jsem usoudil že už je čas na jeho umytí , nejdřív jsem se poradil s mým kolegou marticem jaký přípravek by byl

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013
    Uskutečněno: 23.03.2013
  • ukončení sezony 2012

přišla už zima bohužel se nedá jezdit ,vymontoval jsem baterku ,moto dal na podstavec aby netrpěly pneumatiky ,ani nevíte jak moc se těším na jaro až se oteplí

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.12.2012