Blata 125 Motard (2011)

Vlastník crystalák
Vloženo 29.9.2012
Aktualizováno 25.8.2013

Vloženo: 15.10.2013, Uskutečněno: 24.08.2013, Stav tachometru: 6650 km, Zhlédnuto: 22x

strašně moc jsem se chtěl podívat do ůtrob továrny Blata abych vlastně viděl jak motorka vzniká , loni se mě to bohužel nepodařilo protože jsem se o srazu dozvěděl až po jeho uskutečnění ale řekl sem si že to není poslední sraz tak jak bude další rok tak hned pojedu a ono díky klukům Martinovi a Markovi kteří opět sraz zorganizovali se mé přání splnilo ,sraz byl naplánovaný tak aby každému vyhovoval ač bohužel někteří nakonec nepřijeli ,byl to předposlední den 5 denního cestování kluků a holek na 3 strojích Blata po české a slovenské republice , sice jsem musel chvíli počkat než přijedou ale to mě za to stálo ,mezitím jsem si popovídal s panem a paní Blatovými ,potom už výletníci přijeli následovalo přivítání ,pohoštění ,diskuse, zapsání se do knihy návštěv ,prohlídka firmy potom venku svezení na prototypu Blaty , rozjížděli jsme se skoro za šera kolem 19 .30 h.

crystalák (0) napsal 16.10.2013 v 18:34

Marku já jsem vás rád poznal ,to čekání mě za to stálo aspoň jsem měl čas vyřešit dost věcí kolem Blaty , bohužel se vám vyskytly problémy s motorkou ale to neovlivníš když si řekne že zrovna nepojede tak nepojede , těším se na další setkání a snad nás bude víc

125Marek (10) napsal 16.10.2013 v 16:53

Ještě jednou se omlouvám za zpoždění a následné čekání. Opravdu jsme neodhadli čas, který je potřeba na cestu.
Ale setkání to bylo hezké. Byl jsi vlastně jediný Blatista, který přijel

• pokus o rekord 2013 na Masarykově okruhu a vzpomínka n

počasí bylo hezké tak jsem neváhal a zůčastnil se akce Moto schow pokus o rekord na Masarykově okruhu v počtu motocyklů na dráze , před dvěma lety po tragické smrti Marca Simonceliho to bylo 1349 motorek letos byl rekord

Vloženo: 15.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • mytí řetězu

v rámci jarní přípravy na sezonu jsem zjistil že na řetězu už je vrstva šmíru a jiných nečistot +o( ,tak jsem usoudil že už je čas na jeho umytí , nejdřív jsem se poradil s mým kolegou marticem jaký přípravek by byl

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013
    Uskutečněno: 23.03.2013
  • ukončení sezony 2012

přišla už zima bohužel se nedá jezdit ,vymontoval jsem baterku ,moto dal na podstavec aby netrpěly pneumatiky ,ani nevíte jak moc se těším na jaro až se oteplí

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.12.2012