Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník MilanFoltin1
Vloženo 24.9.2012
Aktualizováno 1.4.2021

Tak nad Capíkem jsem uvažoval celkem dlouhou dobu.Odrazovali mě od něho debaty na forech ohledně elektroinstalace,ale nakonec jsem do něho šel a myslím že jsem udělal dobře .

První dojmy - Tak za 14 dní najeto cca 1700 km :-) a spokojenost . Přes zimu ji vyšperkuju a nechám si ji nejspíš až do té doby než mi klekne pod zadkem . Je to máša která mi padla hned do ruky .

Takže Capíka mám týden tudíž zkušenosti ještě nic moc. Jízdní vlastnosti ale super před tím jsem měl ještě těžší mášu takže zminovaná větší hmotnost na forech (asi jak pro koho ) ale ja ji teda nepocituji. Časem snad doplním zkušenosti. Příští rok se chystáme i na větší výlet ,nejspíš Albánii .

Tak po cca 3000 km jen samá chvála

janule
janule napsal 24.09.16 v 20:33 10b.

biovirus
biovirus napsal 27.04.14 v 08:07

Pekny cestak , super fotky, havne ta ve snehu.

BáraTT
BáraTT napsal 23.04.13 v 12:16 10b.

Díky za pozitivní komentář, Mildo. Opětuju. Máš nádhernej stroj, dost podobnej tomu, co jsem chtěla původně, akorát jsem do něj nedorostla (TDM od Yamahy) Zajímaly by mě jízdní vlastnosti a dynamika...jenom z řečí... mám zkušenosti kromě vlastního stroje s BMW R 1200 GS Adventure (a BMW R 800 GS ale ta je na mě moc slabá )

Woky
Woky napsal 08.03.13 v 19:39 10b.

Pěkný stroj, aneb deset bodů

Šuty
Šuty napsal 02.10.12 v 22:11

Tak vítej v itaské společnosti. Doufám, že tě nezradí a nezanevřeš na ni. Dobrá SPZ 10b.