Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník milan638
Vloženo 8.9.2012
Aktualizováno 22.5.2014

Motorka pro již trochu pokročilejší jezdce s váhou, zvukem i silou lokomotivy. Je to moje nynější potěšení.

První dojmy - Motorku jsem koupil celkem náhodou. Zkrátka mi padla na serweru motorkari.cz do oka. Byla v plné palbě s ABS a kufry, jen cestovat. Zavolal jsem majiteli a bylo dohodnuto. Cesta po vlastní ose domů byla úžasná bez jediného problému. 340 km spolkla za 4 hodiny jak malinu. Honda mě překvapila.Velké CBFko jede fakt hodně slušně. Dobře se ovládá. Dojezd 320 km na nádrž je příjemný.

Motorku bych doporučil pro - Hondu CBF 1000 doporučuji klidnějším náturám a cestovatelům.

Doplňky na motorce - cestovní výbava - 3 kufry, turistické plexi givi, padací špunty, kapsa pro navigaci, zásuvka 12V, alarm, prodlužovací adaptéry pro rozšíření zrcátek.

Litrové CBFko nabídne pohodlné a v celku svižné svezení. U mého stroje je navíc ABS ve spojení s kombi brzdami. Zadní brzda tlačí i jeden pístek vpředu a myslím přední brzdí trochu zadek. Je to uživatelsky vcelku příjemné. Dá se asi brzdit i v zatáčkách, ale nedoporučuji potom střídat motorky bez ABS. Převodovka funguje rychle a hladce. Po rozjezdu tam krásně plynule napadají kvalty, až mám pocit, že dvojka a trojka není skoro potřeba. Motorka táhne od 1500 otáček lineárně někde k 230. Zrychlení z 0 na 100 má fakt dost dobrý. Obratnost a hravost ve srovnání třeba s šestkovým Hornetem je už ale ta tam. Váha je fakt znát. Při střelbě a rychlým překlápění do zatáček už dá docela zabrat. Pokud přecházíš ze šestky, musíš si dát ze začátku dost bacha na plyn při výjezdu ze zatáček, hlavně na mokru. Ten výkon tam fakt je. Ráda se utrhne zadní guma a to je ti pak docela horko. Když malinko ubereš a počkáš, až se chytne, je vše zachráněno. Při manipulaci na místě je třeba dávat víc pozor, protože je těžká a má dost vysoko těžiště. Pokud si nedáš pozor na stabilitu, tak jdete oba k zemi. Motorka se potom dost blbě zvedá. Posez pohodlný, zadek moc nebolí. Doplnil jsem vyšší plexi, rozšířil zrcátka a to je ke spokojenosti zatím vše.

hackeramater
hackeramater napsal 03.11.16 v 22:11 10b.

Hezkej kousek... s CBFkem jsi určitě nešlápl vedle , mohu jen doporučit jasných deset !

stanley.ct
stanley.ct napsal 05.10.12 v 12:21

Gratuluji, dobrá volba. Mnoho šťastných km.

Blackhand71
Blackhand71 napsal 03.10.12 v 19:42