KTM EXC 380 (2001)

Vlastník dravec
Vloženo 3.9.2012
Aktualizováno 23.12.2022

Je to ostré 2T enduro, které dokáže pěkně podrásat nervovou soustavu.

První dojmy - Po první jízdě jsem se cítil jako raní jezdec na koni, co při buranském naskočení na sedlo cítil od koně odezvu, jako, že sedíš na mně prvně, netlač mě v bocích, sundám tě hned na první překážce...nene, mezi námi komunikace nemožná, taháš za mě jak za vemeno :D

Dvoutaktní ostrostřelka - po té učesané stránce,...jinak nevyspitatelná coura :D
Tu a tam se ji zachtělo nechytat za studena, z kraje jsem si to vychytal, že po třetím šlápnutí chytla a na čtvrtý naskočila :) Jen dá rozum, že se sluha nenechá obsluhovat od pána... vyřešil jsem to vystřelením NGK do popelnice a nahradil jsem prachobyčejnou BRISKOU z benzíny a to byl správný zářez. Ze zkušeností: les a terén super, ale na silnici, to moc na pohodový courání a kochání se krajinkou není... má to přívěry dělané čistě na zátah, ať už na 1 st nebo 5 st, tzn na každý kvalt nic, nic - udušeno a pak prásk... pokud se s tím jezdí pod přívěrou, má to neskutečně rozbitý zvuk, zhruba jak z Am. komedie Kevin postrach okolí, jak tahal na kole po ulici ty plechovky na laně :D

VanDam
VanDam napsal 03.09.12 v 20:10