Honda VT 1100 Shadow (1997)

Vlastník lukin.biglik
Vloženo 21.8.2012
Aktualizováno 16.9.2015

Jaká je nejlepší motorka na světě? No přece ta vlastní. Ta moje je červená a má třášně, v tunelech a podjezdech straší psy a na parkovištích při startu spouští alarmy v autech. Ale když na i sednu...

První dojmy - Hned jak sem ji viděl jsem se zamiloval. Nemohl jsem spát. Každých 17 minut jsem se na ni musel chodit dívat. Nesnesl bych pomyšlení že by si ji mohl koupit někdo jiný. Až pak konečně... přistála před mým domem. Myslel jsem že se z toho po... zblázním. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na obrázcích.

Doplňky na motorce - Přední plexi, brašny

Hned jak sem ji viděl jsem se zamiloval. Nemohl jsem spát. Každých 17 minut jsem se na ni musel chodit dívat. Nesnesl bych pomyšlení že by si ji mohl koupit někdo jiný. Až pak konečně... přistála před mým domem. Myslel jsem že se z toho po... zblázním. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na obrázcích. Každou volnou chvíli spolu trávíme. Nikam s ní nejezdím, aby se neušpinila. A žili s polu až do konce světů. Konec a pohádky je zvonec.
A realita?
Kažnou volnou chvilku se spolu projíždíme po vlastech českých.

30.11. parádní cesta do garáže (trošku jsem to letos zazdil), usměv od ucha k uchu, otevřené hledí, vítr v ksichtu... prostě paráda Tak za rok nashlehanou.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.09.13 v 15:32 10b.

Jak napsal babula,moc hezká gratulejšn

babula
babula napsal 27.02.13 v 13:12 10b.

Moc hezká.Máme stejný vkus , takže u mě za 10b.

Boža
Boža napsal 22.08.12 v 16:18

Málo fotek skvělé moto přeji samou pohodičku 10 b

dědoušek
dědoušek napsal 22.08.12 v 10:32

Honda VT 1100 Shadow - dle mého názoru, jednoznačně dobrá volba. Přeji Ti hodně odjetých, hlavně bezpečných km. Pozor, je to "dravec". 10 bodíků a dej více fotek.