Honda CBF 600S (2008)

Vlastník delaroche
Vloženo 19.8.2012
Aktualizováno 19.8.2012

Představuji Hondu CBF 600 S - mou první vlastní motorovou milenku... Přijel jsem se na ji do bazaru "jen podívat" a za pět dní jsem ji kupoval. Láska na první pohled.

Koupě:

Koupeno na záčatku června 2012. Dovoz z Itálie, měla najeto téměř 29 000 km. Jde o ročník 2008, tzn. inovovaný oproti verzím 2004-2007, má např. průhledové okénko na motoru místo měrky, jiný tvar kapotáže a vylepšený motor. Poslední velká kontrola ve 24 000 km, další bude téměř určitě na konci téhle sézony (2012).

19. srpna 2012

Já a moje CBF máme spolu najeto skoro 5 000 km. Jinými slovy, za poslední tři měsíce jsme si spolu opravdu užili. Lítáme spolu z různých důvodů přes celou republiku na trasách typu Brno-Žatec, Ostrava-Praha-Brno apod. Kromě toho máme za sebou jeden motosraz (Moto Skalka v Ostravě) a spoustu vyjížděk pro radost. No a taky dva pády v minimálních rychlostech. Po tom druhé bohužel lehce naprasklý plast na palubce. Aby se to již nestalo, přidal jsem padací protektory od Rutan.cz.

Klady a zápory viz hodnocení motorky.

O další zkušenosti se podělím jindy :)

Puyol95
Puyol95 napsal 21.08.12 v 00:14

Nádherné CBFko planuju ji taktéž tak at slouží a nepadá

istonbike
istonbike napsal 19.08.12 v 21:46

Krásná a hlavně praktická Hondice dávám 10b s přáním dalších spokojených kilometrů v sedle

Raptík
Raptík napsal 19.08.12 v 21:16

Pěkná, pěkná ať ti slouží. Nezapomeň jezdit jen tak rychle jak tvůj anděl strážný lítá.