Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník IPK
Vloženo 16.8.2012
Aktualizováno 1.10.2018

Dobře vybavený maxi skútr na krátké i dlouhé cesty.

První dojmy - Motorka splnila mé očekávání na 100%. Oceňuji nadstandardní výbavu (el. štít, možnost manuálního řazení, tlačítko power,...) Možná bych uvítal o nějaký palec větší průměr kol, jadrnější zvuk motoru a vzhledem k váze motorky i nějaký koník navíc.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk laser.

Od 17 let jsem měl skútra Čezetu 175 a byl jsem vždy s tímto typem motorky spokojen hlavně co se týče ochrany před větrem a hlavně deštěm. Pak jsem si zkusil Hondu CBR 1000F, kterou jsem při finančních problémech v rodině musel prodat. Ale pořád jsem pošilhával po nějakém velkém skútru. Nakonec jsem se rozhoupal, zrenovované "Prase" jsem prodal a došetřil a koupil Burgmana 650. Se skútrem jsem maximálně spokojen, hlavně s nákladovým prostorem pod sedlem.
Snad jenom ten zvuk mohl být lepší (ale to se dá částečně doladit jiným výfukem).
Jelikož jsem nesehnal skútr v bílé barvě, koupil jsem ho nakonec v nepraktické černé barvě. Po roce jsem ale skútr celý odplastoval a nechal přestříkat na speciální inkoustovou oranžovou barvu (původní záměr byla bílá). Konečný výsledek můžete posoudit na fotkách. Taktéž mě štvalo, jak mě v přihrádkách všechno rachotí, tak jsem je nechal poflockovat (stejný povrch jako je v kufru pod sedlem).

Rosi45
Rosi45 napsal 06.11.14 v 21:11

Netradiční barva - je naprosto famózní

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.01.14 v 16:29 10b.

Nádhernej maxík gratulejšn

MIRA005
MIRA005 napsal 18.11.13 v 22:25

Krásnej burgmann za mě deset bodů

radim2
radim2 napsal 25.09.12 v 16:21

pěkná barva

black.carl
black.carl napsal 23.09.12 v 20:14

Super barva, vypadá o 100 procent líp. Mám Burgmana 250, a taky jsem ho z původní oprýskané zlaté nechal přelakovat na bílou barvu.
Přeji hodně spokojených kilometrů.