Suzuki DR 350 (1991)

Aktualizováno 17.9.2013

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Prodej

Motorku jsem dal na inzerci, ani ne za účelem prodat, spíš jestli jí někdo bude chtít. Ozvala se mi mladá 23 letá slečna, pro motorku si dojela až z Brna v 22.00. Ve 23.00 už byla motorka naložená a měla novou majitelku.

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.09.2013
  • Lanko plynu

Po přetrhnutí při závodu jsem koupil z obchodu motoline.cz sadu plynových lanek. Lanka jsem namontoval, plyn jde krásně hladce a vrací se.

Uskutečněno: 12.09.2013
  • Offroad maraton Milovice

Zůčastnil jsem se offroad maratonu v Milovicích. Bohužel zhruba po 1,5hodině závodu mi prasklo plynové lanko. Dojel jsem 16. z 18. . Čas na kolo mělo DRR 11. Za Suzuki DR350R bylo WR450, EXC450, VVMX450, a nějaké Gas Gas

Uskutečněno: 01.09.2013
  • Ventily, olej

DRR bylo na kontrole ventilů, které byly OK. Měnil se olej, filtr, pral se vzduchový filtr, zavařena malá dírka na výfuku, snýtovaný zadní blatník z nepodařeného wheelie. Vše děláno v servisu rwdshop.cz k mé plné spokoje

Uskutečněno: 30.08.2013
  • Spojkové lanko a kick starter

Při vyjíždce mi prasklo spojkové lanko, naštěstí to bylo nad domem tak stačilo sjet. U motoline.cz jsem obědnal nové, cena třetinová oproti origo a pouhým okem se lanka nijak neliší. Oprava nakopávačky mosaznou biksou

Vloženo: 06.06.2013
    Uskutečněno: 06.06.2013
  • Primární kolečko

Díky pevnému uložení rozety na R verzi, oproti S která má rozetu na takových gumových tlumičích nárazu. Na S verzi vydrželo řetězové kolečko o dost více než na R verzi. Alespoň to je můj dojem. Řetězové kolečko jsem koup

Uskutečněno: 23.05.2013
  • Oprava nakopávačky

Bohužel, na jedné vyjíždce se mi zničil kloub nakopávačky. Ten plech který tam byl jako vložka se vymačkal a nakopávačka při nakopnutí se protočila a sjela z čepu. Nechal jsem si to vyvložkovat hliníkovým plechem, pár na

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Sedlo a polepy

Přes zimu jsem se rozhodl omladit vzhled motorky. U firmy samolepy.com se nechaly udělat polepy s perforované folie. U firmy rwdshop.cz jsem si nechal přečalounit sedlo a mírně ho zvýšit. Myslím, že se výsledek povedl. B

Uskutečněno: 10.05.2013
  • STK

Abych motorku vůbec přihlásil, musel jsem udělat STK. Na STK se oproti originálu musely dodělat tyto věci: brzdové světla spolu s čidly, klakson, blinkry s přerušovačem, baterie - toto uděla předchozí majitel. Já musel d

Uskutečněno: 30.04.2013
  • Rozpěrky a ložiska zadního kola

Na zadním kole jsem měl vybité ložiska. R verze má zadní kolo řešeno jinak než S verze. R verze má rozetou natvrdo přišroubovanou k zadnímu kolu. Sko měla rozetou zvlášt. Ale ložiska jsou tam taky tři. Jedno měla vůli ta

Uskutečněno: 20.04.2013