Honda VTX 1800 custom (2003)

Vlastník Leprechaun
Vloženo 5.8.2012
Aktualizováno 5.8.2012

Nehorazna lokomotiva, trhac asvaltu, super svezeni.

Masinu mam jako druhy majitel v CR a treti celkem. V 2007 dovezena z USA. Chug Huggers vejfuky. Paradni zvuk, super vykon. Dalsi doplnek je powercommander. Koupil jsem ji uz s tadytema vychytavkama tak mi to docela pekne usetrilo penize. Co se tyce jizdnich vlastnosti tak bych rek ze jsou tak dobry jak je u choppera mozny. Ja jezdim prevazne jen pohodovku s cestovni rychlosti zhruba 80 po okreskach 120 vetsi silnice a dalnicim se snazim vyhejbat. Kdyz mi ale jebne a vezmu za plyn tak to leti nehorazne. Tocivej moment to ma jako Octavka 1.9 TDI tak ani se nemusi moc radit. Na to ze je to 1800 ccm tak to ma i slusnou spotrebu. Jezdim pod 7 litru na 100km. Z nevyhod asi jen manipulace na miste, v garazi, je to proste velkej kus zeleza. Jak se ale rozjede tak se to da ridit malickama a slape to jak Svicarsky hodinky. Musim ji taky pochvalit brzdy, dvoukotouc co dali do predu ten 340kg kolos dokaze docela pekne rychle zabrzdit. Pred tim jsem mel Sportstera 1200 a musim rict ze HD brzdy jsou jen pro odvazny natury. Masinu bych zhodnotil 8mi bodama z 10ti. A to jen kvuli tomu ze dat 10 by bylo trochu namysleny. Zatim jsem na nicem lepsim nesedel. Ingove sikmooky z Tokia zas odvedli dobrou praci! :)

1964
1964 napsal 30.08.12 v 18:09

Kamy
Kamy napsal 15.08.12 v 14:22

tohle je pecka majitel může být právem hrdý

rolff
rolff napsal 13.08.12 v 10:36

Skvělá motka 10b.

alterego
alterego napsal 09.08.12 v 21:47

napsal jsi to tak, že nejde než to podepsat

Boža
Boža napsal 07.08.12 v 19:14