Suzuki GSX-R 1000 (2005)

Vlastník jura224
Vloženo 3.8.2012
Aktualizováno 29.5.2013

Gsx r 1000 k5 najlepšia voľba, som rád, že som našiel tento krásny kúsok

Honda CBR 1000RR Fireblade: bolo to tak 49 oproti 51 pre suzuki, aj keď honda je tiež super, som spokojný, že som si vybral gsxru-:)

První dojmy - rýchla, dobre ovladateľná, zatiaľ spolahlivá, presne taká ako má superšport byť.

Motorku bych doporučil pro - motorka je pre všetkých ktorí to majú, ale aj nemajú v hlave poriadku -:)))

Doplňky na motorce - výfuk, power commander, pancierové hadice, padaky ...

na konci leta 2012 som sa z ničoho nič rozhodol, že predám doterajšiu motorku hondu cbr 600f, s ktorou som bol uplne spokojný. Po troch rokoch to chcelo nejakú zmenu. Logická voľba padla na liter. Rozhodoval som sa medzi hondou cbr 1000 RR alebo suzuki gsx r K5 alebo 6. Suzuki nakoniec vyhrala, z dôvodu, že je to jeden z najlepších superšportou v histórii. No a úplne nakoniec ma dostala testovacia jazda v suzuki cez testovacie dni.

Motorka má brutálny záťah, treba dávať pozor na plyn, ale to sa mi na tom páči, že ovládam celú motorku ja a nie pomocná elektronika. Motorka určená jednoznačne na okruh, v bežnej premávke sa taký obrovský výkon nedá vôbec využiť. ...ALE dá sa na nej chodiť aj po meste do práce, čo aj často robím (zápchy sú svine).

jannyjohn112
jannyjohn112 napsal 03.08.12 v 22:01

RomanGSXR
RomanGSXR napsal 03.08.12 v 18:36

Luxusní strojovna ,přeju ti hodně šťastných km a ať slouží jak má