Jawa 50/20 Pionýr (1972)

Vlastník fly4fun
Vloženo 25.1.2006
Aktualizováno 12.2.2006

Moje první motorka. první den (ve 13ti jsem se naučil rozjíždět na jedničku a další den jsem už zařadil i trojku.Je totálně po GO, nebylo to třeba, ale z brigád jsem ho renovoval jak jen to šlo. Novej lak jsem si dělal sám(po bratrový "bouračce"), sice n

Cesty: na pinďouru? :)

Další info: když mi bylo 15 tak jsem si půjčoval otcovu 250ku a bratr aby držel ústa u rodičů tak jezdil na mým pincku. Nidky jsem se nevyboural na pionýru, (když nepočítám spadnutí při lbutí na sněhu), nechápu jak, ale můj bratr nevybral zatáčku a vletěl do plotu - výsldek ohlá pravá vydle a pocuchaný plechy. S brekem celej krvavej dotlačil domů motorku. A co teď? no u rodičů to prasklo, ale kupodivu v poho :)

Toňas
Toňas napsal 23.07.06 v 19:39

Proč odsuzovat tyto nádherné stroje?Noa pyonýr ,mam 3 a 175 a vůbec se zato nestydim,nemám zaco!!!Páč moje stroje sou v supr stavu.Motoku ,proč se nezaregistruješ a neukážeš svoje stroje?bojíš se že by se ti někdo smál?To ne ty tvoje stroje sou asi k pláči........

napsal 19.02.06 v 20:41

super mašinka, ten pionýr, na stejným sem začínal. Dej sem víc fotek, já se pokochám a MrtkoMotoka trefí šlak, he he.

napsal 14.02.06 v 17:41

trošku jsem prohodil foto, ale to se zrtatí, Jawa jako Jawa

napsal 14.02.06 v 16:54

Ja mam Suzuki DR a stejne jsou fici super motorky tak uz zavri drzku

napsal 03.02.06 v 16:21

hm tosi natom docela špatně