Yuki CSR 125 (2012)

Vlastník logi32
Vloženo 4.7.2012
Aktualizováno 12.6.2013

Popsal bych jí jako těžkou, avšak dostatečně silnou motorku, s hezkým vzhledem vhodná pro začátky :)

Kentoya Lens 125: Zadní buben, a celkově umírněnější vzhled
Yuki Manxman 125: V tu dobu se mi ten styl nelíbil, dneska bych o ní přemejšlel víc
Yuki ST 125 TR: Hezký endurko, ale silnice je silnice...

První dojmy - Motorka mi padla hned do oka, za ty peníze alespoň trochu originality.. Půvoďně jsem chtěl novější model (2009 tuším) s otáčkoměrem a nádhernou černo červenou barvu a čelní štítek, avšak bylo mi řečeno, že ty už v česku nejsou. Tak jsem si odvezl yukinu ve stříbrný, a hned jsem se s ni sžil.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, ti co budou chtít přejít v 18 na silnější kubaturu a nebo pro ty, kteří nemají dost peněz na značkový stroj :)

Motorku mám teprve pár týdnů, takže jí teprve zajíždím. Na první pohled bych opravdu neřekl, že je to 125, kvůli velkému dvouválci a vodnímu oběhu. Motorka hezky táhne, a je krásně tichá. Co se týče váhy motorky - okolo 160kg , je to opravdu velká změna oproti 50ccm skůtříku. Zvláště ve 2 lidech a plné nádrži se dostáváme již na slušnou váhu :) Nádrž má objem 13,5 litru, při spotřebě okolo 3,5 na 100, cože je slušná hodnota. Místo vzadu je však celkem vysoko a není ani moc komfortní, proto je pouze na popojíždění.

...

Tak už mám s motorkou nalítáno něco okolo 1500km. Jezdí celkem hezky, v 80km/h začíná nepříjemně vrčet, ale tak na 90 se to ustálí... No na rovince to kilčo vytáhne :)
Zadní tlumiče trošku skřípou, SPZ furt drnčí, i vypodložkovaná, ale jinak všechno v pořádku :)