Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník OnDre
Vloženo 3.7.2012
Aktualizováno 3.4.2014

FZS 1000 - starej dobrej Fazer. V době kdy vyjel se snad dobré komponenty dávali jen na supersporty..a to se muselo napravit!! Motorka je v podstatě originál s několika podstatnými změnami:o)))

První dojmy - Dojmy jsou jen positivní. Motorka zvládne vše co od ní chci, ve velkém pohodlí mě doveze kamkoliv a záda mě nebolí. Když je potřeba je rychlá a když ne, dovede se i jen tak courat.

Motorku bych doporučil pro - Rychlý cestovatel.

Doplňky na motorce - Doplňků je tolik - vše v textu.

Fazer si prostě zaslouží kvalitní komponenty, protože v dobrých rukou dokáže napráskat i supersportu!!
Od své sestry R1-03 má vidle s vnitrky Ohlins a brzdiče. Zadní tlumič je také Ohlins, tlumič řízeni od WP, řetěz.sada Supersprox, Corbin gelové sedlo, rad.br.pumpa R6, páčky Titax, CNC brýle, 28mm řiditka, klin, Dynojet, KN, výfuk Akrapovic, Bagster potah, LED z.světlo, z.blatník nad kolo, vyplń podsedláku, Yamaha nosič, padaky, panceře všude..v budíkách multi display (zař.stupeň, teplota kapaliny, venkovní teplota, litry v nadrži, GPS, moment/prum. spotřeba, stav baterie). Pár origo. dílů jsem nechal potáhnout carbonem a jiné nabarvil načerno a vše dopňuje street maska-BANDIT.
S motorkou jsem ted maximálně spokojenej, jede jak střela, brzdí na jedničku a předek se skoro nepotapí, uveze dva i s bagaží a vůbec to s ním nehne! Spotřeba je kolem 5.5l je taky dobrá, takže ideální cesťák.

ludabalon
ludabalon napsal 20.06.14 v 18:00

Máš toho tvýho mazla pěkně udělanýho.Dávám ti 10 b.Ať to jezdí...

Timmi
Timmi napsal 17.07.12 v 06:52