Aprilia SportCity Cube 300 (2011)

Vlastník steady
Vloženo 21.6.2012
Aktualizováno 16.3.2014

Zimní pneu Metzeller

Vloženo: 08.05.2014, Uskutečněno: 01.11.2013, Stav tachometru: 4950 km, Zhlédnuto: 28x

Jezdím i v zimě, tak jsem investoval skoro tři tisíce do jedné (!!!) přední zimní pneu Metzeler. Perfektní jistá jízda i kolem nuly. Najel jsem v zimě sotva 600km, přezouvám na jaře zpátky. Sníh nebyl, mráz asi dvakrát. Ne úplně dobře načasovaná investice, co?

• Poprvé na zemi

Jednou to přijít muselo. Jedu si ve svém pruhu a ze stojícího pruhu vlevo vyjede pickup. A popojíždí napříč mým pruhem deset metrů přede mnou. Už jenom reflex mačká obě brzdy naplno, smyk, pád na levou stranu, brzdím lev

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.05.2014
    Uskutečněno: 06.05.2014
  • A léta běží

Tak se rok sešel s rokem, Aprilka je po servisu, je pořád jako nová a pořád se chudák trápí po dlažkách po Praze. Jeden výlet do Tábora to asi nespraví :-( Kdy už bude čas na pořádnou vyjížďku?? Aspoň to Slovensko, kolem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.08.2013
    Uskutečněno: 28.08.2013
  • Po roce ve městě na skútru

Tak si uvědomuju, že jsem si odkroutil pěkných necelých tři tisíce kilometrů na skútru a jen asi třikrát opustil centrum Prahy. Zpětně musím říct, že to bylo super rozhodnutí, vynechat auto a MHD a kromě nejhorších plísk

Vloženo: 25.04.2013
    Uskutečněno: 25.04.2013