ČZ 175/487 (1986)

Vlastník krtičák
Vloženo 12.6.2012
Aktualizováno 4.5.2014

Moje první „větší“ motorka :o) . Čízu jsem koupil od známého za hubičku. Krásnej stroj na pohled, ale to bych nebyl já abych si ho neprověřil. Komplet jsem si ji rozházel po garáži(krom motoru) a pak skládal..

První dojmy - Parádní motorka, na kterou nedám dopustit!

Doplňky na motorce - Letos na jaře mi praskla jehla v oku ojnice a udělala nepořádek. Vytočil jsem si bronzové futro, provrtal oko a jezdím dál, ale s lepším pocitem ;)

Bezvadnej držák na cesty po kraji ale ani delší vzdálenosti nejsou pro čízu nic nezvladatelného a to i se mnou stokilovým hovadem, který jí moc nešetří(ani nemůže :D ). Nikdy mě nenechala a když, tak jen a jen mou blbostí, že jsem si nevzpomněl že by to třeba mohlo být tímhle nebo tamtím co bych bez problémů opravil a jel dál a dál... Po městě s ní jezdím furt a hodně rád, ovladatelnost ve městě na jedničku a auta nemají nejmenší šanci, číza se totiž všude vejde a ve městě do 60ti km/hod natrhne kdejaký auto.. Když jsem na ni nalítal svých prvních cca 500 km usoudil jsem kvůli vibracím, hluku a vůbec... že udělám komplet motor. Byl jsem první kdo ho půlil od výroby, ale když jsem ho celý, s patřičným respektem k prvnímu loupnutí, rozdělal tak ten pohled bych jen tak za něco nevyměnil. Motor byl jak nový (co taky čekat po 16 tisících) až na kliku.. takžééé...jsem se dal do utrácení :o)...klika nová, válec ze 180 nový, pístní sada nová, prim. převod nový, sek. převod nový, ložiska a gufera samozřejmě nová, bronzová futra nová, plus nějaké nové díly do zásoby. Když jsem motor poprvé nabublal byl to najednou balzám na uši, už né ten posmrtný vřískot ložisek na klice, ale jen bubli-bubli-bubli výfukem :o)) Měl jsem radost jak malej Jarda. Byla to moje první generálka takovéhoto motoru a jelikož nemám rád, když mi do toho někdo kecá, tak jsem samozřemě musel pracovat sám jen s rádiem :D Od té doby jsem s čízou nalítal krásných 4500 km do další poruchy. Já vim moc to není, spíše je to žalostné, ale pro mě to byla taková menší odměna, protože jak do ní dlouho nehrábnu jsem celej nesvůj :o) Jo, praskl spojkový koš... takže šup tam jinej a zase tradá lítáme po krajině dále.

Jemis
Jemis napsal 07.08.23 v 09:15 9b.

Thanks for your offer. I also want to recommend geometry dash scratch to you. You can join with me.

diskiyaun
diskiyaun napsal 06.02.23 v 10:35 10b.

We suggest you all WhatsApp Status Video Download https://statusraja.in link to get many options to choose...

Jeňula
Jeňula napsal 11.06.16 v 07:22 10b.

Jo, povedla se Ti, chlape! Hodně šťastných kilásků, přeju.

Oukles
Oukles napsal 02.05.14 v 16:57 10b.

Mám stejnou o rok mladší

šťáva74
šťáva74 napsal 17.02.13 v 07:26 10b.

pěknej kousek