Kentoya Fighter (2008)

Vlastník VlastikH
Vloženo 8.6.2012
Aktualizováno 8.6.2012

Původně jse chtěl koupit Triggera,ale nakonec jsem se jel podívat na Fihtera a padl mi do oka i do ruky.

Radil jsem se s motorkáři.cz a když jsem začal uvažovat o Kentoy 200,moc optimizmu mi místní hodnocení nedala.Přesto jsem o ní uvažoval hlavně z důvodu ceny a spotřeby.Nakonec to dopadlo a dvoukilo Kentoya zakotvila u mě v garáži.Jen tak naokraj,je to můj třetí číňan,máme už dva skůtry 50 a 125.A nemůžu si je vynachválit.Původně jsem u Fightera měl obavy z řídítek a celkové výšky,jsem už postarší pán,Ale posaz je docela cesťáckej,tak na úpravy v tomto směru nedošlo.Nedokázal jsem se srovnat s řazením,jsem vychovaný motorkami Jawa a ČZ,takže to pro mě bylo obráceně a obvzlášť když jsem se potřeboval někam nacpat,nebo od někud zmizet,tak se mi stávalo,že jsem se ukop.Nakonec mi docvaklo,že se na Kentoy dá řazení převrátit a od té doby pohoda.Vadily mi sklopné stupačky,občas jsem si o ně škrtnul,a když jsem se rozjel,tak tam nebyly.Tak už jsou napevno.Tady na motorkářích,jsem se dočetl,že Kentoya snese vepředu na sekundáru 17-TI zubové kolečko,originál je patnáct,objednal jsem,16 a17,adal jse tam sedmnáctku,Ani to Keče nevadí musí s víc řadit,ale když jedu delší cestu,tak je cejtit že se trošku hřeje,musí se zvolnit tempo,aby se vychladila,nebo dělám přestávky.docela mě překvapila spotřeba ,včera jsem si udělal výlet,najel jsem 218km a dotankoval jsem 5,67litr,čož je nějakých 2,6lna 100km.Jinak pohodová motorka,každý kdo ji chce kritizovat,by si měl uvědomit jaká je to cenová kategorie,nějaký ten pazvuk se musí přežít a dílenské zpracování by s nemělo srovnávat s motorkami třikrát dražšími.víc mi tady pánové kolegové motorkáři chybí technické ifo,nebo už rezignujeme na péči o své miláčky a otravujeme s každou kravinou servis?

callowsick
callowsick napsal 28.07.13 v 08:17 10b.

Pěkná motorka zdravím stájovýho kolegu

VlastikH
VlastikH napsal 12.06.12 v 10:25

Tak jsem šel na předním kolečku o zub níž,čili na šestnáct,bylo mi Kenči trochu líto ,A v neděli jsem si vyhrál a do přístrojovky jsem naordinoval otáčkoměr ze škodovky,ukazuje sice polovinu otáček,ale to nevadí,člověk si zvykne.teď už by měla být ve stavu rozumném.

mikro1
mikro1 napsal 11.06.12 v 15:51

Pekna motka, mam doma dve ciny a naprosta spokojenost. Na zippovi najeto 10.000 km bez jakekoliv zavady. Pomer cena uzitna hodnota nema chybu. Oproti drahym Japoncum jednodichost a moznost si na moto udelat vetsinu veci sam. Preji hodne spokojenych a bezpecnych km. Davam 10 b.

pajapaja
pajapaja napsal 10.06.12 v 20:00

tak hodně šťastných a klidných kilometrů-jo a na čem jedeš je jedno,hlavně že tě to baví