Yamaha XT 600 (1989)

Vlastník JardoLH
Vloženo 20.5.2012
Aktualizováno 25.5.2013

Tak XT 600 bola moja prvá velká motorka (prvá láska) tak som sa rozhodol že jedného dna ju budem mat aj s papiermi a 19.5.2012 som ju kupil zvona :)
Môj zámer je zrenovovat do pôvodného stavu

První dojmy - Bezvadná motorka po ktorej som túžil ako malí chlapec, výkon dostačujúci,zvuk ohlušujúci, výzor bezchybný. Čaká ma s nou vela práce ale ten výsledek ! Prajem si vela pevných nervou a vela vela penazí :D

Tak na uvod XT 600 mam ešte len kratko no ako zoznamovacu jazdu 400 km som snou už spravil. Zistil som tam vela vela rôznych nedostatkou napr. že okuliare predne tlmiče a predne koleso su z inej motorky (netušim akej) budiky nefunguju , sitičoví páčka zlomená, predný blatník s inej moto, nádrž po páde, a tak podobne ale je to ešte len začiatok a všetko bude fajn :)

Takže ubehol nejaký čas a pozhánal som pár vecí ktore sa mi hodia ako nádrž v laku s polepmi, prednú vidlu origo , predne kolo origo+okuliare s budikmi ( teraz mám v mílach) zadnu kyvku nedoškiabanu a ešte nejake drobnosti. Taktiež som zadovážil druhý motor po výmene piestu krúžkou atd kedže na mojom chvílu po kúpe odpálilo ventili :( všetko je v štádiu ešte v štádiu rozvoja

Tak po polroku sa toho nejak extra moc nezmenilo akurát ma sprevádzajú samé problémi, popraskali všetky lanká, dolámané očká šróbok na blokoch motora a podobne. V skutočnosti až teraz sa začína renovácia kedže už je tu sneh a moto nieje v dokonalom vstave tak už zimujem a chystam sa na rozsiahlu rekonštrukciu ( fotky postupne doplním :) ale záver sezény som si s nou aspon pár krát užil :)

Alesko

Jo jo ať to zas brzo vrčí Taky dávám dohromady XTéčko Z
Také přeji hodně zdaru

_Kopy_
_Kopy_ napsal 20.05.12 v 21:46

Přeju hodně zdaru s opravami a úpravami Je to běh na dlouhou trať ale ten výsledek Vypadá pěkně, těšim se na další fotky 10b.