Yamaha YZF 600R Thundercat (1997)

Vlastník nicooo
Vloženo 12.5.2012
Aktualizováno 31.10.2019

Yamaha YZF 600R Thundercat

Motorka koupena od Jakokubík - V pohodě :-)

Honda CBR 600F: Catík je hezčí :-)

První dojmy - První jízda byla strašná :-D jsem myslela, že to půjdu vrátit, je to strašnej rozdíl a skok ze 125tky, ale než jsme dojela domů tak už to bylo lepší a lepšilo se to každým kilometrem :-)

31.10.2019 PRODÁNO

Dneska jsem si jí přivezla domů. Upřímně bylo první svezení na letišti dost strašný Oproti dváce to vůbec nezatáčí ale následná jízda domů už byla celkem vklidu, na silnici se jí asi líbí víc určitě to nějakou dobu bude trvat než si na sebe zvykneme, ale mile mě překvapila. Z motorek ze kterých jsem vybírala je nejtěžší, ale vůbec to není znát. Hodně mě překvapilo, jak v pohodě jsem jí zvládla v manipulaci na místě nebo pomaličký jízdě. Je to paráda Srovnávat jí s CBR se asi ani nedá, je to úplně někde jinde z výkonu mám zatím hodně velkej strach a respekt, tak doufám, že mi to dlóuho vydrží chci si jí pár sezón nechat a ten ZVUK!!! Konečně jsem taky slyšet Můžu teď zrychlit do kopce, no jsem trošku jako Alenka v říši divů Prostě a jednodušše prozatimní dojem- Bomba

kityhawk
kityhawk napsal 21.08.12 v 22:29

tak já tedy taky přeji hodně nalítaných kilometrů bez nehod a žádné problémy

Jakokubík
Jakokubík napsal 22.06.12 v 15:19

no jo ta je krasna doufam ze spokojenost :) samozrejmne 10B

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 22.06.12 v 12:41

Vítej mezi hromkočníkama hromkočice ať to je hromkočí, přeji hodně km bez velkejch hromkočpádů

nicooo
nicooo napsal 18.06.12 v 12:07

já jí kupovala v sobotu tak to mě mrzí, přišel jsi o dobrou koupi

Tiber88
Tiber88 napsal 18.06.12 v 09:29

Tak to tys mi jí vyfoukla před nosem :D S tím majitelem od kterýho to máš sem byl domluvenej z pondělí na pátek, ve čtvrtek mu volám a nic, konečně to zvedne a prej no, je prodaná :D jo pěkná no, tak snad bude jezdit co nejdýl =)