Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Luci444
Vloženo 4.5.2012
Aktualizováno 4.5.2012

Moje první vlastní motorka. Jeden z mých splněných snů. Pro mě výborně ovladatelná, lehká, dobrá jak na cestování i na dojíždění do práce.

S bývalým přítelem jsme měli Hondu ST1100 Pan European, která byla vynikající na cestování. Nedám na ni v tomhle ohledu dopustit, vzadu se krásně usínalo, ale přece jen na mě byla trošku těžší, hlavně při popojíždění ve městě. Takže jsem přemýšlela, co bych si pořídila pro sebe na kratší vzdálenosti. Tipů bylo více, ale jak jsem si poprvé sedla v bazaru na Kawasaki ZR-7, měla jsem jasno. Byla to láska na první pohled. Akorát že zrovna ta nebyla na prodej Takže jsem začala procházet inzeráty a nakonec jsem si sehnala tuhle svou "holku". Sice původně jsem koukala po jiné barvičce, to víte, aby ladila s kombinézou a ostatními doplnky Ale teď nelituji, naopak, líbí se mi čím dál víc. Jen už se začínám obhlížet po nových hadrech a přilbě
Mám na ní už objeté celé Slovensko a něco z Čech a zatím jen samá chvála.
Jediné, co řeším, je batožina, nějak se nevím rozhodnout, jaké kufry na ní pořídit, nějak se mi k ní nic nehodí. Takže dovolenou asi budeme řešit tak, že já pojedu na své motorce a přítel za mnou pojede s batožinou autem

libac22
libac22 napsal 19.01.16 v 21:47 10b.

Krátkou zimu a hodně štastných km

Vlček
Vlček napsal 05.07.12 v 20:18

Krásné a bezpečné silnice přeje Vlček a 10 b přdej další fotky!

Franciska
Franciska napsal 10.05.12 v 14:32

Přeji hodně pohody a šťastné kilometry na modré krásce

istonbike
istonbike napsal 04.05.12 v 15:22

Pěkná a nesmrtelná klasika se vzduchem chlazeným 4hrnkem a modrá je víc než dobrá dávám 10b s přáním jsen super kilometrů v sedle Kufr jedině Maxii 3 zrovna jeden mám v bazaru určitě bychom se domluvili

dogina
dogina napsal 04.05.12 v 14:47

hihihi...máš to s dovčou hezky vymyšlené
přeji hodně zábavy a štěstíčka