ČZ 175/502 (1962)

Vlastník vasek007
Vloženo 30.4.2012
Aktualizováno 1.1.2013

Čz 502 skůtr,neboli prase. Čerstvě dokončená renovace,teprv se budem seznamovat,zakoupeno jako nepojízdné na renovaci.

První dojmy - První jízda na praseti mě vůbec neuchvátila. Motor po GO šel ztuha a měl jsem špatně naštelovanou spojku , karbec pořádně neseřízenej ,a drhnul řetěz o kryt ,ale jelo to a to bylo po měsících dávání do kupy to hlavní. Mouchy se vychytali a ted už jezdí pěkně.

Tenhle stroj jsem si vybral, protože jsem si chtěl pořídit nějakého veterána na občasné projíždky . Kamarád má taky skůtra,takže mě tak trochu do něj ukecal a hlavně mi přislíbil pomoc při renovaci,kterou jsme úspěšně zvládli. Klady těžko říct,motor nemá výkonu na rozdávání,bubnové brzdy jsou slabé, je to zkrátka už vetrán a takže srovnávat s modernějšíma motorkama ho nelze ,ale zase umí nabídnout uplně jiné pocity ,které nabízí jízda na veteránu. Kdo má rád starý stroje tak mi dá zapravdu.

LG702BE
LG702BE napsal 16.11.13 v 18:18

Na nové motorce si tě nikdo nevšimne, ale za prasátkem se každý otočí a rád zamává. Jak říkám, je to jízda na pohodu.

wario
wario napsal 02.05.12 v 11:18

pěkný prase

herec63
herec63 napsal 30.04.12 v 16:50

Vítej kolego mezi skútrčézeťáky!Krásný to stroj,8.6.-10.6.2012 se koná mezinárodní sraz skútrů,tak se tam ukaž!

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 30.04.12 v 12:23

Paráda ,přeji hodně pohodových km

Dolin
Dolin napsal 30.04.12 v 10:19

Hezké,..bacha na kuny a jiné gangy!