Yamaha XT 660 X (2006)

Vlastník .shgR_
Vloženo 26.4.2012
Aktualizováno 16.11.2020

Supermotárdovej jednobuch od japonské Yamahy. Ideální na ty naše rozbité silnice, do města i na vyblbnutí... co víc si přát.

První dojmy - mrzí mě že cuká a že je nízká - časem vše dolazeno viz článek dole Libí se mi vzhledově tak i super příprava směsi - stříkačka, bezproblemovej motor Proste všechno bomba.

Doplňky na motorce - stahovací kit 25kW, kryt pod motorem, led blinkry, DNA filtry, Creptus výfuky, atd atd atd. koukni na foto!

Kupoval jsem tudle mašinu nějak v Dubnu 2012. Jelikož jsem ještě neměl řidičák, musel jsem všechno rychle zařizovat, jak předraženou škrtící sadu na 25kW tak rozšíření řidičského oprávnění na tuto skupinu.
Začal jsem jezdit (oficiálně) nějak ke konci velkejch prázdnin. Xtéčko po se chovalo úplně jinak něž můj zwei takt DTčko. Tendle ''jednobuch'' není nic pro žádný ořezávátka, když uděláte něco špatně tak vám pěkně zpátky nafackuje, pomalá zatáčka se nedá projet jen tak, musíte dobře podřadit a projet krásně bez cukání. Jinak cukání mě štvalo, bylo jasné že to budu muset do budoucna nějak vyřešit.
Takže přes zimu 2013 až do jara jsem si šetřil penízky a postupně motorku vylepšoval nějakejma vychytávkama. Řidítka, gripy, samolepky, DNA filtry, ladáky od creptuse, zadní blatník jsem dal pryč, iridovou svíčku, osram nightbreaker žárovku, 12V zásuvku.

Jinak si myslím že tato motárdová verze není na žádné cestování, jen na vyblbnutí, na kratší cesty a tááák. Jinak jestli jdete do XTčka tak doporučuju.

milooo
milooo napsal 24.02.15 v 17:11

Pekna

čeplin
čeplin napsal 03.03.13 v 15:37 10b.

pěkný XT , koukám že jsi se pro něj taky rozhodl po DTčku

Pjercak