Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník Vinczento
Vloženo 21.4.2012
Aktualizováno 21.2.2013

Moje úplně první první mašina a snad né poslední... Měla najeto cca 33 000 km...

První dojmy - Jelikož to je moje první motorka, tak můžu těžko soudit, ale tak první kilometry byly naprosto v pořádku, všechno funguje jak má. Možná by mohla mít trochu lepší brzdy, ale řikam trochu, protože jsou více než dostačující. A možná je o něco těžší než vypadá :)

Motorku bych doporučil pro - začátečník i pokročilý

Doplňky na motorce - padáky, laďák,

No zatim jsem najel něco okolo 100 km, takže neni moc co napsat, ale na druhou stranu to bylo fajn 100 km. Ještě se mě nepokusila zabít, všechno funguje tak jak má a já pevně věřim, že to vydrží.

Po prvních 1000 km se nevyskytly žádný problémy, já žiju a mašina funguje jak má... Jenom se mi urvalo lanko od rychlopalu, ale i přes svojí technickou zdatnost se mi to povedlo vyměnit a zatim drží, takže ok :) Jinak se na ní jezdí nádherně a já doufam, že léto bude letos dlouhý. Akorát zatim neni s kym jezdit.

alik32
alik32 napsal 14.01.13 v 17:13

Koupil jsem ji manželce před dvěma týdny ale v polokapotě tak uvidíme jak jí to pojede.

GARFFY
GARFFY napsal 11.07.12 v 08:16

krásná barva - super motorka

TheJessie
TheJessie napsal 30.05.12 v 17:44

Paráda! Hodně šťastných km

Luci444
Luci444 napsal 04.05.12 v 16:40

Jelikož mám její starší dvojče a nedám na ní dopustit, myslím, že sis vybral dobře

Tomino_ZR-7
Tomino_ZR-7 napsal 29.04.12 v 18:10

Pěknej stroj, já ji mám druhým rokem a na úvod do světa "velkých motorek" je to určitě šťastná volba Tak ať jezdí!