Honda NC 700X (2012)

Vlastník micvav
Vloženo 16.4.2012
Aktualizováno 1.4.2016

Původně jsem chtěl buď Suzuki nebo Yamahu ale zajel jsem do Hondy a tam stála červena,černá, bílá a stříbrná ale jen černá měla ABS a tak jsem jí koupil.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Jezdí perfektně má opravdu zatah od spodu i když má jen směšných 50 koni ale jezdí jako by měla aspoň 70 koní.jezdil jsem na ní hned první den se spolujezdcem a ani jsem o něm nevěděl. Je lehoučká ale vůbec není malá a to jsem přesně chtěl.

Jezdí perfektně má opravdu zatah od spodu i když má jen směšných 50 koni ale jezdí jako by měla aspoň 70 koní.jezdil jsem na ní hned první se spolujezdcem a ani jsem o něm nevěděl. Je lehoučká ale vůbec není malá a to jsem přesně chtěl.

CizekOndras
CizekOndras napsal 28.04.13 v 17:30 10b.

Pohodová a hlavně pěkná mašina, přeji spoustu pohodových km !

otik
otik napsal 01.09.12 v 11:48

Ahoj,
ukazuje se ti na displeji zařazený rychlostní stupeň?
Děkuji otik

Baca42
Baca42 napsal 14.07.12 v 20:15

Parádní stroj 10b .Přeji jenom hezké zážitky za řidítky této krasavice.

keto
keto napsal 25.06.12 v 19:21

Taky si myslím,že je to dobrá motorka,není to žádný drtič výkonových rekordů,ale umí potěšit příjemným svezením a to mi při výběru šlo.Přeji bezstarostnou jízdu

MotorováMyš
MotorováMyš napsal 10.06.12 v 21:57

Ahoj,
myslím, že jsi udělal výborné rozhodnutí. Nebude dlouho trvat a NC-čka se začnou hemžit jako mouchy před bouřkou...po prvním svezení na předváděčce jsem také nadšen.
Je to motorka kterou ocení jak začátečníci tak i vybouření a vyježdění motorkáři...pokud se dožijí. Dost si pohrávám s myšlenkou pořízení toho to parádního stroje.
Přeji mnoho kilometrů v sedle ...