Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Oprava heftů, dějství první...

Vloženo: 16.07.2015, Uskutečněno: 15.07.2015, Zhlédnuto: 8x

Uplynul už nějaký čas od doby, co mi slunce totálně zdeformovalo nálepku na ovládání mých Oxfordů, a já se konečně dokopal k tomu to začít řešit

Abych ale nepřeskakoval - hned druhý den po této nepříjemnosti jsem psal nejprve oficiálním dovozcům značky Oxford s dotazem na možnost sehnání zničené samolepky ...má předpověď o běhu na dlouhou trať se bohužel začala naplňovat

Děkuji tímto firmě ACI, která mi na můj dotaz alespoň odpověděla - jediným řešením je podle nich objednání nové řídící jednotky, a to za "lidových" 849Kč s DPH

"Děkuji" rovněž firmě motokrám - ta se na svých stránkách sice velmi chlubí tím, jakým je výhradním dovozcem výše zmíněné značky, ale odpovědět na e-mail zřejmě neumí Všechno zlé je ale k něčemu dobré - vím, že si od nich v budoucnosti nic nekoupím

Fajn. Vyřešit zničenou samolepku koupí nové jednotky se mi opravdu nechtělo, takže jsem se rozhodl vzít věc zcela do svých rukou a nechat si samolepku vyrobit ...potisk (alespoň prozatím) oželím

Odpoledne jsem si tedy vzal papír, tužku a šupléru, a jal jsem se přesně změřit celé ovládání Pominu-li fakt, že mi překážela řidítka a ovládací prvky, tak šlo všechno hladce do doby, dokud jsem se nesnažil zaměřit 4 nad sebou jdoucí kontrolky výkonu...

...po půlhodině zběsilého obíhání motorky, kdy mi to na plánku nesedělo chvíli o 0,5mm, jindy zase o 2mm a můj plánek působil dojmem nepříliš vydařené kresby šimpanze, jsem si mohl vítězoslavně oddychnout - hotovo!

Měření bylo úspěšně za mnou, ale trochu jsem dumal jak to celé vyřešit, protože kontrolky nejsou nijak kryté a v dešti by hrozilo zkratování celé jednotky Nakonec to vyřeším 2 fóliema, jedna průhledná s otvory jen na tlačítka, která bude krýt kontrolky a druhá černá, ve které budou navíc otvory na ty kontrolky, aby mohly prosvítat

Večer jsem chtěl moje veledílo překreslil do CADu Toho jsem se pravda docela bál, jelikož jsem s ním nepracoval zhruba 9 let, ale nakonec jsem měl zhruba za 15 minut hotovo

Zítra se domluvím se svým známým, co má reklamku, a pošlu mu to, aby mi to vyřezal na plotteru

Pevně doufám, že to bude sedět - pokud ano, tak si raději nechám udělat ještě nějaké do zásoby, kdyby ty náhradní dopadly podobně jako originál

Držte mi palce!

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017