Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník Martaffon
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 11.1.2014

Moje první silnější mašina, sice zavřená na 25Kw ale zatim stačí koupeá v říjnu 2011

První dojmy - Ač měřím 187, mohlo by se zdát že na GSu budu poněkud vosoidní, padlo mi do ruky hned, malý, svižný, perfektně ovladatelný, ideální motorka na naučení. První co mě dostalo byl zvuk, nevím jestli mám nějaký vyladěný vejfuk ale přijde mi mnohem lepší než u jiných GS

Ideální stroj sloužící jako mezistupjeň mezi stroji typu pincek/různý 125ccm a nadupanýma mašinama. GSo je výborně ovladatelný jde pěkně za plynem, i když je přiškrcený, 140-150 udělá. Spotřeba závisí na stylu jízdy jako na každým stroji, zatím jsem ve fázi měření ale pohybuje se to mezi 4,5-5,5 l.
Zatím jsem měl problém¨jen s předním tlumičem, tekl, musel jsem měnit gufero. Jen jednu věc nechápu: řídítka se zamikají spínačkou otočením klíčku o jednu polohu do leva, otočím-li do leva o dvě polohy, rozsvítí se parkovačky, čímž se mi nevědomky vybyla baterka startér neutáhla, ale jiskry ještě lítaky tak šla roztlačit.

stroj jsem prodal v srpnu 2013, měl jsem v plánu dojet sezonu ale protože jsem ho na podzim 2012 kvůli jedné geniální paní řidičce trochu vykulil, poněkud ztratilo na hodnotě a právě v létě se oběvil kupec a velmi o něj stál, přijal můj fin. požadavek tak už je pryč... byla to supr motorka a určitě do začátku doporučuju

Martaffon
Martaffon napsal 31.03.12 v 13:23

Tak je dovezená z Německa bez servisky takže vůbec nevim co se s ní dělo. Doufám že toho nebude víc..

Milekk
Milekk napsal 31.03.12 v 11:35

Máš ji pěknou měl jsem za to že máš nějakou starší, no a docela se divím že ti tekl tlumič u tak nový mašiny no ať ti to jezdí!!!

Lahvík
Lahvík napsal 28.03.12 v 19:05

Ahoj vypadá celkem solidně tak ať ti slouží holka.