Honda CBR 125R (2011)

Vlastník cerny.mysak
Vloženo 21.3.2012
Aktualizováno 2.1.2013

Tuhle mašinu mám od března 2012. Jezdí skvěle a celkově sem spokojenej.

Yamaha YZF-R125: Cena
Aprilia RS 125: Cena

První dojmy - Dříve jsem jezdil motokros, takže jsem měl aspoň trochu s čím porovnávat, i když to je nebe a dudy. Přesto po usednutí jsem cítil oproti krosce pohodlné sedlo, celkem pěknou ergonomi, i se svými 185cm se to dobře poskládám. Na druhou stranu o dost slabší výkon.

Motorku bych doporučil pro - Skvělá motorka pro začínající jezdce s ŘP sk. A1. Pokud vlastníte sk. A ať již neomezenou nebo do 35kW a nikdy jste na ničem nejezdili tak tato motorka asi není úplně vhodná, možná tak na prvních 1000-2000Km, potom vás nejspíš začne nudit a budete chtít stejně silnější. Kdybych já si mohl koupit silnější tak to hned udělám, ale zatím mi tato stačí. Tím nechci říci že by byla špatná, jen ten výkon tam chybí. Hlavně při předjíždění. :D

21.3.2012
Tuto motorku mám od 16.3. Zatím jsem najezdil jen 70 km protože nemám řidičák, takže zkušeností s motorkou zatím moc není. Jinak vzhledově je to krásná mašina, motor chodí parádně, ale furt je to jen 125, takže výkon chybí. Až budu mít naježděnej ňákej ten kilometr tak o ní napíšu víc.

ivulisek1
ivulisek1 napsal 09.11.13 v 01:28

je krásná, přeji spoustu šťastných kilometrů

Selionka
Selionka napsal 25.03.12 v 23:26

pěkná, pěkná si ji koupil ve stejnej den jak já tu moju..tak ať to jezdí 10b.

Kohoutek94
Kohoutek94 napsal 22.03.12 v 20:20

Pěkné Cebro :) Spostu šťastných kilometrů

soul-eater
soul-eater napsal 22.03.12 v 12:53

hmm tak to už vypadá jináč, než to moje..

Pechin1
Pechin1 napsal 22.03.12 v 10:21

Krásný cbr-ko přeji spoustu zážitků a mnoho šťastných km.Máš to za jasných 10 bodů