Jawa 350/639 (1990)

Vlastník alf.pipa
Vloženo 18.3.2012
Aktualizováno 3.5.2014

Jak říká můj syn fárokára :):):)

První dojmy - ...

20.7.2010 Motka koupena,jeli jsme pro ni na druhý konec republiky.Při první jízdě mi bylo synem řečeno"tati já myslel,že na motorce umíš jezdit"Něco neskutečnýho nebyl sem schopen se vejít na 5.metrů širokou silnici :D,je to úplně jinej styl jízdy než na motorce,ale už si spolu rozumíme.Jinak k motorce můžu říct jen to že to je jedna z nejspolehlivějších jawiček co sem měl a až na pár drobností bez poruch.Pár koní navíc by se hodilo hlavně do kopců to není žádná sláva,ale na klidné brouzdání krajinou to stačí.Pokud se mi nenaskytne možnost koupit výhodně dněpra s náhonem na sajdu nebo nějaké pěkné báwo tak mi asi zůstane na hodně dlouho.
17.3.2012 První jarní vyjíždka,motka chytla na druhé našlápnutí aniž bych s ní cokoliv dělal.Letos bych chtěl nainstalovat vape a doufám,že nám vyjde vyšetřit pár dní na dovolenou po čechách.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 09.05.12 v 13:59

Gratuluji k pěkné motorce české výroby. Uděluji ti 10 bodiku za věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Jestli tě moje Jawka zaujme budu rád, když mě nějaký ten bodík udělíš.

Jirka4137
Jirka4137 napsal 30.03.12 v 23:33

Doporučuji přidat rám před sajdku i s prázdnou se pak líp jezdí v zatáčkách.No do Žamberka to není z Liberce zas tak daleko a s vyším plexákem se dá přidat i stříška.

alf.pipa
alf.pipa napsal 21.03.12 v 23:34

Z Dešova není,je z Nýrska.

Karel-1987
Karel-1987 napsal 20.03.12 v 19:46

Připadá mi to jako motorka z Dešova,že je to ona?Jezdila hodně dobře a měla hezký zvuk.Tak ať slouží.

deadchopper
deadchopper napsal 18.03.12 v 19:24