Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Radegast94
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 14.7.2012

Je to moje první motorka s papírama, mám jí od konce srpna 2011 ..Zatím mám na YBRku naježděno 4 200 km. Jinak super stroj a jeden z nejlepších a nejspolehlivějších ve své kubatuře.

Moji Yamaha jsem koupil 31.srpna 2011 a hned po podepsání smlouvy a předání klíčků, jsem na ní jako už 3. majitel odjížděl domů. Technický parametry týhle motorky každej zná, takže je nebudu po 101. vypisovat ... Jen snad že při celkových najetých kilometrech 28 000 mám průměrnou spotřebu 2,7l . Ještě bych se rád pochlubil svojí maxilmálkou 122km/h což se bez technických úprav málokomu povede, ale znáte to: kopec, vítr v zádech, dálnice a dobrá cesta :) ... Od koupi motorky jsem jezdil do začátku listopadu ( 2 měsíce ) a kromě mazání řetězu a dolívání benzínu žádná údržba nebyla potřeba. Tento rok jsem motorku vytáhl z garáže 2. března a za první týden najezdil přes 500km :) .. Odzimoval jsem motorku, dále jsem měnil olej, zadní pneu a ještě mě čeká výměna brzdových destiček na přední kotoučovce. Jezdím na motorce každý den do školy ( tam a zpět to je cca 70km ) + výlety s přítelkyní, atd ... Takže motorka je využívaná maximálně a jak jsem psal, zatím bez problémů...

Motorka je už prodaná .. a snad bude sloužit dalšímu majiteli aspoň tak dobře jako mě :)

Pechin1
Pechin1 napsal 11.03.12 v 18:58

Krásný stroj tak ať ti to stále lítá
D8vám 10 bodů

jakufon
jakufon napsal 11.03.12 v 14:19

Super Nahotinka 10b

kawaděd72
kawaděd72 napsal 11.03.12 v 14:18

Krásné nahaté YBeRko hodně jsem nad ním uvažoval na připomenutí dob mládí 10b a hodně bezpečných kilometrů přeje kawaděd72

Radegast94
Radegast94 napsal 11.03.12 v 14:11

Díky, oběma :) Už se těším na řidičák do 25kw :)

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 11.03.12 v 14:10

Do začátku dobrá volba! Tak jenom fajn zážitky a ať je jich co nejvíce! Máš ode mě 10 b.