Suzuki GSF 1200 Bandit (1997)

Vlastník Xereus
Vloženo 6.3.2012
Aktualizováno 12.10.2013

Přechod mezi Jawou 350/640 přímo na bandita je něco neskutečnýho je to prostě mašina...

První dojmy - no prví byli rozporuplné přechod z jawy bylo něco nevýdaného. když pominu sílu najednou se to klepalo a 300% mín motorka se nevlnila a prostě jednou jsem četl chceš vytunit jáwku tak si kup něco silnějšího. jen na zatáčky jsem si musel zvykat a i si do nich řekl bych tak nějak jinak najíždět. po cca 3 měsících už jsem měl ale vše pevně v rukách a dnes nedám na svýho bandita dopustit.

Klady: pro mě to bude určitě vzhled protože podle mě je naháč tohodle typu krásnej i po 20-ti letech další silná stránka je prostě neskutečné množství síly ( přešel jsem z jawy 350/640 pro vysvětlení) jinak předešlý majitel tam dal dynojet, takže už tak solidní základ byl o nějaký ty koníky posílen.
Zápory: těžko zatím soudit, ale řekl bych, že to možná bude spotřeba, když neudržim rozumně ruku na plynu.

12.10.2013 - tak s odstupem času doplňuju tuto "recenzi" o pár maličkostí. takže abych tak řekl starosti se spotřebou jsem přenechal škudlilům možná jsem trochu zmoudřel ale když se jedu projet neřešim to. Ale pro inspiraci cesta na Balaton a zpět tak z 50% dálnice a, že jsem ho nešetřil, ale taky netrápil řekl bych svižná jízda s třema kuframa byla k mému údivu spotřeba 6,3 l na sto. co se jízdy týče nemůžu si vynachválit po výměně oleje v tlumičích a nových gumách se motorka rapidně změnila k lepšímu co se jízdních vlastnosti a jakého si "klepani" týká. jen mě teď nedávno vypekla spojka okénko na kapalinu bylo zaneseno něčím co se tvářilo jako řidčí polotučná hořčice. Ale kapalina tam nebyla skoro žádná, takže přestala vypínat po vyčištění a doplnění nové kapaliny vše zas v naprostém pořádku

Tomixs
Tomixs napsal 16.11.14 v 10:21 10b.

renegsx

bandit12 napsal 07.03.12 v 14:03

Tohle je Bandit

.Tony.
.Tony. napsal 06.03.12 v 19:30

Pěkné toto Tak spoustu km v sedle Bandit PIČO! jo a 10b.