Cagiva Mito 125 EVO (1999)

Vlastník Valisek
Vloženo 1.3.2012
Aktualizováno 24.2.2013

Než jsem si EVO koupil slýchal jsem různou kritiku. Teď? Doporučil bych ho úplně každému kdo nemá papíry víc jak na 125 ccm a chce zažít pořádnej polet a adrenalin.

První dojmy - Jen co jsem na ni poprvé sedl tak mi padla do ruky. Nejvíc mně uchvátil ten moment kdy se otevřela přívěra a já ucítil ten náhlý zátah motorky a neočekávané zrychlení. Nikdy jsem se na ni nesvezl, ale hned jak jsem si pro tuhle přijel tak jsem vědel že ji na 100% musím mít.

Doplňky na motorce - Koncovka LeoVince, karburator Mikunu corp 38, CDI ignitech, zapalování ignitech, závodní - více kapacitní carbonové klapky ProRace, kovaný race píst woessner a klikovku na zakázku udělanou, na CNC.

Tak mám EVO už třetím rokem a dodnes na něm dělám různé úpravy, protože MITO má opravdu velký potenciál a to jak po designové tak po motorové stránce. Moje EVO má neuvěřitelných 36 KW. Už mě i několikrát nechala viset... ale teď mám kompletně vše po GO a když říkám vše tak myslím vše. Největší problém je s elektrikou ale nemá cenu to hned kvůli tomu dávat pryč, přece jen je to starší stroj. Já osobně miluju 2T a v mém EVU je bez mála 50 tisíc, ale o to si ho víc vážím. A proto vám můžu říct z vlastní zkušenosti že to stalo za to. A jen upozorňuji na nespolehlivost OIL-MASTERU... nedá se mu věřit a díky němu jsem to už 2x zadřel. A vlastně mě napadá ještě jedno mínus motorku a to přístup... je to prostě celá DUCA a pokud se na tom něco dělá tak to chce pevné nervi. :)

2Wheels
2Wheels napsal 20.10.13 v 15:28 10b.

V týhle kombinace barev vypadá moc dobře, viděl jsem jí i s bílýma kolama a taky bomba
Jak říká Fellow je to co můžu zatím posoudit lepší míchat olej s benzínem ručně, motor je líp maže a chladí, ale je to individuální rozhodnutí

Fellow
Fellow napsal 21.09.13 v 19:00

Pěkná mašina :)
Odpoj si oilmastera a lej to tam ručně,já to tak taky mám u svého Nsr ;)

kuba1993
kuba1993 napsal 01.02.13 v 22:46 10b.

Super mašina at lítá

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 27.07.12 v 18:51

Parádní strojek , Taková malá Ducati

Valisek
Valisek napsal 20.06.12 v 22:09

Dekuju hej uz je to ale konecna, zadrelo se to ale ted je s novym motorem a 190 km/h je ted max