BMW F 650 GS (2004)

Vlastník D.A.G.R.
Vloženo 7.2.2012
Aktualizováno 24.7.2016

6. 2. 12 jsem si splnil sen a konečně jsem si pořídil motorku, na které vás při delší cestě nic nebolí, můžete jezdit kolem komína nebo se jet vyblbnout mimo asfalt

BMW F 650 GS Dakar: Je na mě moc vysoká,jinak jasná volba
Suzuki DL 650 V-Strom: Pro mně vzhled, 2 válce pocitově těžší

První dojmy - Když jsem si na ní poprvé sedl cítil jsem se jako Pan Motorkář, jízda na ní byla ze všeho nejlepší, nemusím se vyhýbat nerovnostem na silnici, je mrštná a hravá

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří chtějí dobře ovladatelnou motorku, může sloužit jen jako prostředek ke každodennímu dojíždění do práce, nebo k jízdě na dovolenou někam dál. Ovšem za předpokladu, že na ní pojede jen jedna osoba, na jízdu ve dvou už chybí výkon.

Doplňky na motorce - ,blástry + nádstavce TT, TT kryt chladiče, vyšší plexi+zvednutí a příprava na navi, kryt zadní brzdové nádobky, kryt brzdového válce zadní brzdy, rozšíření stupaček, vyhřívané rukojeti (oxford), zvýšení řidítek, duralová řidítka (protaper), přídavná světla, padací rámy, mechanický scottoiler dual injector, kryt předního čidla ABS, rozšíření bočáku, neoprény na vidlicích, ,,zástěrka,, před zadním tlumičem, 12Vzásuvka u řidítek, led zadní světlo, kufry begr+nosiče na láhve

Ještě musím dodělat padáky, kryt světla a rámečky na kufry

Chtěl jsem motorku, která zvládne delší cesty i lehký off, a přitom nebude nějak zvláště vysoká na mou postavu, myslím si, že tato motorka mé očekávání splní.

S GSkem celkem najeto cca 35tis km, nikdy mě nikde nenechala, a každá jízda byla potěšení

Ze servisní historie nad rámec prav. servisu:

před sezonou 2014 (54000km)- výměna rozvodového řetězu+napínáku, vodní čerpadlo a předního brzdového pístku

před sezonou 2015 (62000km)- namontovány přední progresivní pružiny, zadní tlumič nová pružina (hyperpro) +repas (u moto-beran), svíčky, ložiska (gufera): krk řízení, kyvka a celé přepákování , nové spojkové lanko

Před sezonou 2016-spojka+pružiny

wsbk
wsbk napsal 29.12.15 v 14:48 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 20.02.14 v 18:58

Pěknej stroj .

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 07.12.12 v 17:51 10b.

pekná žéééééééééééééééééééééééé

mr_maara
mr_maara napsal 11.02.12 v 22:46

Muzu se zeptat kolik meris a vazis? :D
Chci tuhle krasavici taky koupit.

Spigr
Spigr napsal 10.02.12 v 17:04

Gratulace , vypadá fakt pěkně , tak hodně šťastných km a málo deště na cestách...