Suzuki B-King (2008)

Vlastník Raffan
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 15.2.2015

Naštvaná bestie na dvou kolech

První dojmy - Po Hayabuse to pro mě byla prijemná změna co se týká posezu, motorka mi padla do ruky hned, jak jsem na ni sednul. Trochu me štvaly neoriginální páčky Titax, spojka se nedala ovládat jen dvěma prsty, při vypnutí byla až na řídítku a nastavit to nešlo... tak jsem je po pankáčsku zkrátil a nema problema ;-)

Veškeré nedostatky, které pro mě měla Hayabusa jsou tady pryč.. zůstal úplně stejný motor, který podle mě co se týče zátahu od spodu a vůbec celkového průběhu výkonu nemá konkurenci... řídítka jsou podstatně výš a širší, stupačky níž, posez je pro mě mnohem přirozenější... sice je asi o patnáct kilo těžší a těžiště má výš, tak že manipulace na místě je horší, ale s mojí "atletickou postavou" to pro mě zas takovej problém není . Do motoru se zatím hrabat nehodlám, nicméně co se týče estetiky, určitou představu mám. Začal jsem výfuky od pana Yoshimury (US verze bez homologace, snad to nebude problém ) a jiným držákem SPZ s osvětlením. V současné době experimentuju s karbonovou folií, zatím mám hotovou krytku pod zadním sedlem a přední blatník. Chystám se ještě polepit veškeré světle šedé díly, tak uvidíme jak to bude ve finále vypadat

Hotovo, už jen přešít sedla tmavě šedým potahem a nebude to mít chybu

PYTEL1
PYTEL1 napsal 16.02.15 v 09:49 10b.

Maxim
Maxim napsal 16.02.15 v 00:25 10b.

Motor nemá konkurenci každopádně,celá motorka je pecka

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.02.15 v 23:21 10b.

Mooooc pěknej kousek
10b

cbpepe
cbpepe napsal 03.04.12 v 19:58

Zdarec..teda ty laufy..boží

Raffan
Raffan napsal 25.02.12 v 11:21

Zdar Tome, chyba lávky, jen jsem byl moc línej na to, abych ty fotky nahrál do profilu