Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník Komar8888
Vloženo 31.12.2011
Aktualizováno 13.9.2014

Yamaha FZ6 Fazer S2 2007, 72 KW, ukazatel rychlosti, padací protektory, zalamovací páčky PP tuning, tankpad, zadní led kouřové světlo, vyšší kouřové plexi, pneu Michelin Pilot Road 3, super stroj...

Motorka koupena od FIRMA:Ing.Martin Čížek - MotoShop Vary ( - S prodejcem vše probíhalo na jedničku, jelikož byl prosinec a já neměl papíry, dovezl mi ji i domů :D

První dojmy - Jízda absolutně na jedničku, výfuky trochu víc hřejou spolujezdce, ale nic hrozného. Po třech sezónách je pořád co se učit. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce, ale pokud někdo u ježdění přemýšlí tak by šla i jako první mašina.

Doplňky na motorce - Kufr Givi Monolock 46l - černá matná, černé padací špunty, pneu Michelin Pilot Road 3, zadní LED kouřové světlo, ukazatel rychlosti, vyšší zatmavený plexi, tankpad.

Servis na motorku není nijak náročný, každé jaro olej, filtry, kapaliny atd. Základní servis.

Motorka je vhodná jak do města, tak na cestování. Díky vyššímu plexi nefouká jako na naháči na Nku. Ideální cestovní rychlost 130 - 160 km/h. Spotřeba tak 7 litrů, i když pořádně zatáhnu a vytočím ji.

Na motorce mám pneumatiky Michelin Pilot Road 3, jsou to dobré cestovní pneu a za mokra mají výborné vlastnosti ale na jaře zvolím Metzelery. Stejně jezdím většinou kolem komína a za mokra vůbec ne :)

Helmu mám Scorpion Exo 500 antracit, původně jsem chtěl exo 1000 ale nebyla skladem a 500 mohu jen doporučit.

Na motorce mám černé zalamovací páčky, zadní led kouřové světlo, tankpad, padáky, ukazatel rychlosti a nosič s 46l kufrem givi, ale jen na delší výlety, moc se mi tam totiž nelíbí. Spíš je to praktická záležitost.

Motorka má dostatečný výkon pro jízdu ve dvou, je i dobře vyvážená a baťůžek si nemůže stěžovat na pohodlí :)

context
context napsal 11.07.14 v 19:12 10b.

pěkný fazer , ty šestky se jim hodně povedly, tak ať ti dlouho slouží a přeji dlouhou sezonu bez nehod

Komar8888
Komar8888 napsal 02.01.12 v 12:17

Taky si myslím :D

Blade075
Blade075 napsal 02.01.12 v 09:03

Ta červená je stejně nejhezčí

pavelzelda
pavelzelda napsal 01.01.12 v 15:55

Hmmm pěknej Fazer, kámo tak ať je ta zima co nejkratší přeju spousty km v nové sezóně jasně, že 10b.

istonbike
istonbike napsal 31.12.11 v 14:00

Nádherný Fazer pohled na něj ze všech stran je potěšení pro oko dávám 10b s přáním krátké zimy a super kilometrů v sezóně 2012