Honda CBF 1000 (2011)

Vlastník greb
Vloženo 20.12.2011
Aktualizováno 14.4.2015

Koupena nová v Hondě Pardubice, výměna za CBF 600 S. Splněný sen a myslím, že už mi dlouho vydrží. Na cestování je to pro mě ideální motorka.

První dojmy - Zatím žádné zkušenosti, přihlášena bude na na sezonu 2012. Ale pokud bude mít podobné jízdní vlastnosti jako předchozí CBF 600 S s očekávaným rozdílem síly motoru a účinkem ABS, budu nadmíru spokojen.

Tak po třech sezonách jsem motorku prodal, ale ne proto, že bych byl s ní nespokojený, naopak. Jízda na ní byla vždy pohodová a dovedla i pořádně zatáhnout, ale rozhodl jsem se brázdit cesty spíš směrem na východ a byla by škoda tuto motorku ničit po rozbitých cestách. I když musím říct, že zvladala i je. Najeto 22400km bez závady a bez pádu, největší počet km jezdila po alpských silnicích a pak Balkán.
Přesně jak se o této mašině píše, ideální na delší motovýlety, ale umí i pěkně potahat. V serpentinách je jako doma a dálnice jí taky nevadí. Spotřebu jsem míval okolo 4,8 l.

dajos
dajos napsal 12.11.12 v 21:36 10b.

Čéče nedá mi abych ti tu tvou černou kočku taky nepochválil. Vypadá fakt hoooooooooooodně gůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůt Už se těším až mi jí půjčíš haha

Berila
Berila napsal 13.02.12 v 23:24

Pěkná kamaráde, pěkná ...10 b

C.B.R
C.B.R napsal 12.02.12 v 06:33

moc pekna moto 10b

Blackhand71
Blackhand71 napsal 28.12.11 v 22:17

Taky za 10b.Dobra volba. A jak rikam vzdy :hlavne opatrne!

Bigfish
Bigfish napsal 27.12.11 v 23:15

Gratulujem, perfektny vyber, spokojnost zaruceny...:)