Kawasaki KLX 650 (1993)

Vlastník Kentucky_CZ
Vloženo 20.11.2011
Aktualizováno 15.6.2012

Dovoz Rakousko,najeto 18000km.Na její věk pěkně zachovalá.Touto motorkou jsem si splnil sen.

20.11.2011

Motorku jsem koupil od Sendy a přivezl v kufru auta.Nevěřil jsem jak jsme jí tam pěkně nandali.Hned druhej den ráno jsem jí dal dohromady a jel na terén za Dobřany kde jsem se seznamoval s motorkou a s terénem.Zatím mám s motorkou samé kladné zkušenosti a jen jeden zápor.Občas chcípne.Pak je problém jí našlápnout ale to se doladí.Jinak je to super motorka a jsem s ní moc spokojenej.Ještě jsem k ní dostal jako bonus laďáček TENAX s tlumítkem.

28.1.2012

Motorku jsem po několika mytí vapkou zbavil zbejvajících samolepek a nazul novou Michelin AC 10 na zadní kolo.Namontoval nové blastry,vyměnil olej a olejový filtr.Dal nový vzduchový filtr.

8.2.2012

Dneska jsem se nudil a tak jsem konečně prubnul ten laďák a musím říct že zvuk se mi dost zamlouvá.Po vyndání tlumítka dostala motorka pěknej hlubokej BAS.Nakonec jsem neodolal a jel se projet ale v mínus šesti nic moc.

8.3.2012

Provedena výměna brzdové kapaliny,poštelování karburátoru a snížení jehly a povolení plynového lanka vedlo k velkému zlepšení.Motor lépe reaguje a má větší zátah zejména na začátku.Dnes jsem také odnesl sedlo do čalounictví a za 600kč nechal potahnout tmavěmodrou koženkou.

27.4.2012
Proveden nástřik tlumiče výfuku.

19.5.2012

Namontován větřáček z Kawasaki KLX C,konečně je vyřešeno přehřívání při enduru.

me2d78
me2d78 napsal 10.02.12 v 19:22

pěkná, taky jsem jí chtěl na houpání přes kopce a když mi byla kámošem nabídnuta ze dvouch dovezených z it tak jsem ji nakonec nevzal...motorkou to ale nebylo a doufám, že na mě někde jetě čeká...určitě za 10b

smartin1
smartin1 napsal 03.02.12 v 13:39

LET THE GOOD TIMES ROLL!!! 10sítka jasná

raser
raser napsal 22.11.11 v 20:10

No, sousede, tak ať to jezdí

VanDam
VanDam napsal 22.11.11 v 12:44

Pěkná ať slouží..10b

Kentucky_CZ
Kentucky_CZ napsal 22.11.11 v 12:17

Souhlasím s tebou simiczek V terénu je o zábavu postaráno, silnice je nuda