Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník Klouda
Vloženo 9.10.2011
Aktualizováno 21.4.2013

Zadluženej jak rozvojový země, ale splnil se mi sen

První dojmy - Když sem jí spatřil prvně, tak jsem nevěřil že bych si něco takového někdy pořídil, nehezká, nejaponská a tříválec, Kdo to kdy slyšel? Nějaký čas uplynul a když sem hledal nástupce SV 650, ejhle Triumph, nezapomenu jak jí vytáhl z garáže, nastartoval a já byl v koncích, poté jsem se svezl a ta syrovost mě dostala, zvuk zátah, tenhle svět se mi líbí!

Co mám o ní psát, mám ji hodinu v garáži, a počasí nenasvědčuje že se spolu nějak blíže letos poznáme... Ale sakra, je nádherná

Hvězdné datum 12.5. 2012 kapitánův deník: Ty voe, to je prostě síla!

28.7. 2012 Po absolutóriu u Sršně a výletu na Masarykův okruh docházím k pocitu dokonalosti... Podvozek snese snad všechno, do zatáčky jde jako pírko, koleno na asfaltu, sakra to už je slušnej náklon ale stačí ještě přiložit pod kotel a drhnete stupačkou a přitom !trubkovej! rám drží jak vzteklej pitbul, žádná nervozita ale úžasná odezva od předního kola. Tříválec mě dostal, kde dvouhrnek nervózně ucukává a čtyřvál se teprve probouzí, tam Tripl zvedá přední pryž k oblakům, od dvou tisíc až k omezovači přes sto newtonmetrů na zadním kole, při předjíždění člověk může zapomenout na podřazování, vezmu za plyn a palba! Kdo nezkusí, nepochopí!

Dá se s moto i dobře cestovat? Ano.

Prodána, ať slouží dalšímu majiteli stejně tak jako mne. Vzpomínat budu vždy jen v dobrém! Au revoir!

Hříbek
Hříbek napsal 09.02.13 v 18:37 10b.

Super stroj, přemýšlím že vyměním místo Zedka

Klouda
Klouda napsal 24.08.12 v 19:40

Dostává se jí nejlepší péče a taky se mi za to odvděčuje. Je to klenot!

wario
wario napsal 24.08.12 v 16:32

Koukám ,že jí pěkně proháníš dobře ,že šla do správných rukou

pidi
pidi napsal 14.04.12 v 21:54