Yamaha XV 1600 WildStar (2004)

Vlastník rolff
Vloženo 23.8.2011
Aktualizováno 27.2.2022

Takový nádherný těžký mazlík s brutálním zvukem

První dojmy - Přechod z Viraga 750 byl dost velký.Asi po 20ti kilometrech po koupi a jízdy domů jsem tomu trochu hvíznul a paráda. Rozdíl od Viraga asi 120kg se projevuje hlavně při ovladatelnosti na místě. Jinak absolutně jiná kategorie. Samozřejmě respekt je pořád ale jezdit na tomhle stroji je požitek.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodovou jízdu kolem komína ale také pro delší cestování absolutně bez problémů.

Doplňky na motorce - Přední a zadní padací rám,opěrka,brašny,kufr,předkopy,plexi,přídavná světla,štítky,ochrané rámy blatníků,otevřené výfuky,opěrka řidiče,chromové větrné štítky,mřížky blinkrů.

Najeto zatím asi 500km,ovladatelnost na místě horší,možná ta zpátečka by se někdy hodila ale jak se rozjede tak je to paráda.V zatáčkách sedí a když se za to vezme tak ten krouťák je úžasný.Batůžek si taky libuje s dostatkem místa ve dvojce.Další řádky písnu až trošku víc pojezdíme.
30.9.11. Najeto 2000km a jsme už kamarádi.Bezproblémový chod nádherného motoru nenechá leckterého závistivého spoluobčana(nemotorkaře) v klidu.Brutální zvuk z laďáků po dlouhém přemýšlení jsem nechal utlumit,v IRON MOTO vyrobeny tlumící koncovky a tem zvuk zbíjecího kladiva se utlumil.Koncovky jsou na šroub tak se dají kdykoliv sundat pokud bych chtěl zase někomu zabouchat.Uvidíme časem jak se osvědčí přivezl jsem ji teprve včera.Žádné větší úpravy momentálně nechystám,jsem spokojen-jezdím jezdím jezdím.
Konec prázdnin 2012 - 10 dnů Chorvatsko,motorka šlape jak švícary. První den jízdy jsme to trochu přehnaly v těch vedrech a večer už toho měla asi dost tak pouštěla benzín ale po odpočinku v garáži běhala dál bez problémů.
Najeto za 10 dnů 2160km a jediné co požadovala tak byl benzín,spotřeba s otevřenýma výfukama průměr asi tak 5,3l
Jaro 2013 - začíná trochu prokluzovat spojka ale zatím to neřeším,dá se s tím ještě v pohodě jezdit uvidíme dál.Má najeto 55tis.

John1
John1 napsal 31.08.20 v 13:03 10b.

Mašina super. Tak hodně šťastných kilometrů na cestách

watanai
watanai napsal 27.03.15 v 13:10

šejdaM
šejdaM napsal 15.03.15 v 13:57 10b.

moc pěkný stroj to je můj sen

Myschan
Myschan napsal 27.01.15 v 17:20 10b.

Jako menší tank. Paráda

babula
babula napsal 30.07.14 v 17:50 10b.

Nádhera za jasných 10b