Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník krejcikj
Vloženo 20.8.2011
Aktualizováno 2.10.2012

Po 125 skůtru je to moje první ´´velká´´ motorka a od jara 2012 už je ve světě

Říkám jí Japonská Jawa, je to motorka která nepotřebuje žádnou extra údržbu a vše se na ní učím opravovat sám, jediné do čeho se tedy nehrabu je motor (seřízení ventilů, karburátorů) ale to spíš že nemám potřebné místo a nářadí jinak bych se u tohodle stroje nebál do toho pustit.
Kawa je dobrá i na cestování není extra pohodlná ale dá se, loni jsme spolu dali Tatry, letos po výrobě držáků bočních kufrů ( přeci jen jsem klidnější než jen textilní tašky, kdy jsem se bál odejít od motorky někde na parkovišti) jsem se motal jen po čechách, dokonce stěma třema kuframa vypadá jako opravdu velká motorka

Baza
Baza napsal 05.10.11 v 23:59

Koukám pořád stejně pěkná jako když jsem ji prodával...škoda jen té nádrže (když mi to nějakej jouda srazil autem na parkovišti a ani se neobtěžoval počkat a alespoň se omluvit ). Samozřejmě dávám 10b a přeju spoustu km bez nehod

istonbike
istonbike napsal 21.08.11 v 14:33

Super klasický dvouválcový půlitr a s těmi kufry vypadá určitě parádně taky ny něj rád vzpomínám dávám 10b a přeji jen parádní kilometry v sedle

Milan1963
Milan1963 napsal 21.08.11 v 10:38

Myslím dobrá cestovní motorka. Ty kufry budou jistě lepší,sám si je právě ke své 650 taky pořizuju.Přeju hodně zážitků z cest a dávám 10 bodů.

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 20.08.11 v 11:56

paráda je to přesné jak píšeš, navíc ultra super volba do začátku ,10b

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 20.08.11 v 10:14

Dobrá volba! Dělal jsem na ní papíry, tak mi přirostla k srdci... Přeji jen samou pohodu a šťastné návraty! 10 b.